Мусульманська громада Львова запрошує на урочисті заходи щодо святкування «Курбан Байраму»

691

4 вересня 2017 року мусульманська громада Львова запрошує на урочисті заходи, приурочені до відзначення одного з найважливіших мусульманських свят – “Курбан Байраму”, повідомляє Форпост.

Організація свята стала можливою завдяки підтримці ДУМ АР Крим, Меджлісу кримськотатарського народу, ГО «Релігійна громада мусульман м. Львів», Конгресу азербайджанців України, культурного центру кримських татар у Львові, узбецької діаспори Львіва, культурної громади казанських татар, ГО «Кримській дім у Львові», ГО «Селям», БФ «Хайтарма», БФ «Hasene» (Німеччина) та Державного Управління у справах релігій Республіки Туреччина.

Святкова страва на Курбан-байрам
Святкова страва на Курбан-байрам

У заході в якості гостей візьмуть участь представники органів місцевої влади і партнерських громадських організацій, а також львів’яни з різних культурно-національних об’єднань міста.

В рамках свята планується організація розважальних заходів для дітей за участю акторів-аніматорів, різноманітні конкурси та атракціони, приготування та частування національними стравами, майстер-класи з прикладних мистецтв.

Святкова страва на Курбан-байрам
Святкова страва на Курбан-байрам

В результаті агресії з боку Російської федерації і подальшої анексії Кримського півострова навесні 2014 року понад 20 тисяч кримських татар змушені були покинути Батьківщину. Близько півтори тисячі з них знайшли тимчасовий прихисток на Галичині.

З моменту переселення на Львівщині було ініційовано створення низки громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на збереження релігійної та національної ідентичності, а також успішну інтеграцію разом з місцевої спільнотою.

Святкова страва на Курбан-байрам
Святкова страва на Курбан-байрам

Курбан Байрам – (Ід аль-Адха) – свято мусульман, пов’язане з обрядом паломництва в Мекку (хадж) до Будинку Господа. Хадж є одним із стовпів Ісламу і символізує єдність і рівність мусульман, покірність Богу і прощення гріхів.

Місце проведення заходу: вулиця Болгарська, 4, центральний парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького (літня сцена в центральної частині парку). Початок заходу – 15.00

Святкова страва на Курбан-байрам
Святкова страва на Курбан-байрам

Час початку святкового намазу свята Курбан-Байрам у Львові – 1 вересня о 8.00 в “Культурному центрі кримських татар у Львові” за адресою: вул. Саксаганського, 20, 3 поверх. ( код “1”).

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.