“Міжсезоння” в в галереї “Зелена канапа”

349

У вівторок, 13 березня 2018 року, о 17.00, після тривалої виставкової, але не творчої перерви, а також вперше в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7), львів’янка Ніна Буряк представить свою нову персональну виставку під назвою “Міжсезоння”. 

Постер виставки Ніни Буряк під назвою "Міжсезоння".
Постер виставки Ніни Буряк під назвою “Міжсезоння”.

Для цієї виставки вона створила ряд абстрактних асоціативних живописних полотен, написаних в період зимово–весняного міжсезоння. Художницю надихав стан природи, в її розмаїтості, поетичній красі та стриманій колористичній гамі. Автор розповідає, що , як зрештою і згідно законам абстрактного живопису – вона творить, підкоряючись глибинній інтуїтивній хвилі. В цілому свій доробок вона сприймає як цілісний енергетичний потік, сугестією якого є ті чи інші настрої, дійства, атрибути та конструкції, тонко препаровані кольором та фактурою. Для такого виду творчості Ніні Буряк знадобився окрім таланту неабиякий мистецький професіоналізм і свобода, здобута роками праці на ниві образотворчого мистецтва.

Ніна Буряк
Ніна Буряк

Ніна Буряк яскравий представник митців 80-их та 90-их років. Того часу художниця вела активну виставкову діяльність, як в Україні так і за кордоном, працюючи як в живописі так і у графіці. Фолькльорно – модерні традиції, в поєднанні з абстрактними композиційними елементами в її творчості мали великий успіх. ЇЇ твори зберігаються у багатьох музеях України та приватних колекціях України, Канади, США, Австрії, Бельгії, Німеччини і т. д.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.