Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на майстерку з писанкарства

565
Музей Михайла Грушевського у Львові .Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові Фото 2015 р.

18 квітня 2024 р. об 11 год. Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові (вул. І. Франка, 154) запрошує дітей та дорослих на майстер-клас з писанкарства.

“Проведуть майстерку педагоги Дитячої школи народних мистецтв Марія Янко, Софія Канас,  Віра Дигас, Ігор Баран

Писанкарство – це унікальне мистецтво ручної роботи – виготовлення писанок, тобто яєць, на яких наноситься орнамент та символіка за допомогою різноманітних кольорів та технік.

Традиція розфарбовувати яйця виникла дуже давно, ще у дохристиянський період. Прості писанки розмальовують у різних країнах, але саме в Україні писанкарство перетворилося на справжнє мистецтво.

Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на майстерку з писанкарства

Писанка —  яйце, декороване традиційними символами, які пишуться за допомогою воску й барвників. Існує понад 100 символічних малюнків для писанок. Символічне значення мають і кольори писанок.

Тож маєте нагоду створити свою власну писанку, розмалювати та наповнити власним змістом.

Майстер-клас організовано у співпраці Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові та Дитячої школи народних мистецтв.

Вартість заходу – за ціною вхідного квитка до музею (діти – 30 грн., дорослі – 60 грн.). Оскільки кількість місць обмежена, то реєстрація обов’язкова за тел. 0973844818.

Із необхідних для майстерки матеріалів потрібно принести з собою видуте яйце. За все решта ми обов’язково подбаємо, щоб ви мали з чим працювати та отримали задоволення від творчості” – пишуть у події на сторінці музею у фейсбук

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.