Львівський історичний музей співпрацюватиме з Національним історичним музеєм Республіки Білорусь (відео)

323
Львівський історичний музей співпрацюватиме з Національним історичним музеєм Республіки Білорусь

В п’ятницю, 17 лютого 2017 року, у конференц-залі Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6) відбулося підписання Угоди про співпрацю між Львівським історичним музеєм та Національним історичним музеєм Республіки Білорусь .

Угоду підписали директор Львівського історичного музею Роман Чмелик та  директор Національного історичного музею Республіки Білорусь Олег Рижков.

Під час зустрічі заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Берговська та заступник міністра культури Білорусі Василь Чернік також розглянули питання активізації співпраці між українськими та білоруськими музеями.

“У нас є багато завдань і сподівань стосовно цієї міжнародної співпраці. Не потрібно чекати, що країна зробить для тебе, треба самим змінювати країну на краще. А культурний місток між Україною і Білоруссю – зерно, яке проростатиме плідною співпрацею між нашими країнами у різних сферах”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.