Львівські музиканти запрошують у філармонію на найчуттєвішу музику при свічках

349
Львівські музиканти запрошують у філармонію на найчуттєвішу музику при свічках

Музика, що наповнює з перших нот та дарує надію. 2 квітня у Львівській національній філармонії відбудеться 4 подія проєкту “Музика при свічках”. Початок о 18:00.

Цього разу львівські музиканти підготували для слухачів чуттєву та надзвичайно красиву програму, сповнену великої палітри почуттів, а концерт стане незабутньою подію для поціновувачів популярної класики.

Назву “Stabat Mater” концерт отримав завдяки відомій композиції Джованні Баттіста Перголезі. Композиція є одним з найвідоміших творів барокової музики, присвячена Діві Марії та описує її біль під час розп’яття її сина Ісуса  Христа. Музика “Stabat Mater” наповнена емоційністю і глибокою вірою.

Також у програмі вечора – твори Самюеля Барбера, Жака Оффенбаха та Георга Фрідріха Генделя. Виконають їх відомі львівські музиканти: Анна Шумаріна – сопрано, Лілія Нікітчук – мецо-сопрано, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригентом події буде Володимир Сивохіп.

“Концерт неодмінно стане незабутнім музичним вечором для усіх та зможе вразити навіть найвибагливіших слухачів. Він точно залишить надовго залишить у пам’яті неповторний музичний слід”, – запрошують організатори.

“Stabat Mater” стане 4 подією із масштабного циклу “тихих” проєктів, які об’єднує назва “Музика при свічках”. Це події без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися.

Квитки на подію за посиланням: https://soldout.ua/event/1118-stabat-mater-music-by-candlelight

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.