Львів’ян запрошують на виставку “Про різне”

326
Олександра Білобран
Олександра Білобран

У вівторок, 23 серпня 2022 року, о 17 год. в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Олександри Білобран “Про різне”.

Львів’янка Олександра Білобран представить в галереї першопóказ своїх нових творів. Цього разу виставка не матиме якоїсь об’єднавчої концепції і представить більшість тем над якими працює Олександра. А це поля і море, ліси і квіти, портрети і мотанки.

Звідси і назва виставки: «Про різне і таке дороге серцю. Пахощі українського поля, в яке хочеться зануритись з головою. Затишок лісу, що дає силу й енергію. Вібрації краси наших просторів. Вікові народні традиції. Прадавні обереги. Про українську жінку, котра, попри всю біль сьогодення, залишається берегинею – ніжною матір’ю та дружиною. Про мирне минуле та, безперечно, переможне щасливе майбутнє». Олександра Білобран.

Олександра Білобран. Букет з соняхами
Олександра Білобран. Букет з соняхами

Олександра Білобран закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв. Впродовж восьми років працювала керівник галереї “Яровіт”. В 2011-2012 рр. – арт-продюсер в МО “Леміш”, 2013-2014 рр. була куратором мистецьких  виставок в ресторані «Перша кляса». Організатор і співорганізатор численних виставок та мистецьких акцій.

Персональні виставки в Україні, Львів; Великобританії, Лондон; Франції, Париж.

Участь у Всеукраїнських виставках, Львів, Стрий, Луцьк, Херсон, Київ, Івано-Франківськ та колективних  Міжнародних виставках у Великобританії, Лондон; Франції, Париж, Барбізон, Ніца; Польщі, Казімеж Дольни; Угорщині, Будапешт; Австрії, Відень. Учасниця Всеукраїнських  та Міжнародних мистецьких проектів, фестивалів, пленерів, конкурсів. Активна участь у благодійних аукціонах.

Робота “Ілюзорність світу” ввійшла у колекцію Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, Луцьк. Твори художниці знаходяться у приватних колекціях України, Франції, Великобританії, Австрії,  Італії, Туреччині, Нідерландах, США, Німеччині, Латвії, Індонезії, Японії, Казахстані.  Живе та працює у Львові.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.