Львів’ян запрошують на виставку Олександра Бугая “неСпокій”

199
Львів'ян запрошують на виставку Олександра Бугая

В середу, 11 травня 2022 року,  о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)) відбудеться відкриття персональної виставки випускника кафедри художньої кераміки  ЛНАМ Олександра Бугая.

Символічна назва проєкту та експресивні творчі рішення навіяні «неспокійними» обставинами нашого сьогодення. Це перший персональний проект у галереї ЛНАМ, який ми відкриваємо в умовах воєнного часу. До експозиції увійдуть графічні твори та пластичні експерименти молодого художника.

Як зазначає автор: «…на момент створення даної серії робіт для мене основним мотивом були спроби вираження мінливості. Оскільки все невпинно змінюється, а змiни вiдбуваються швидше ніж ми встигаємо призвичаïтись. Здається що немає нічого сталого. Все що нас оточує з плином часу утворює щось нове та руйнує старе. Неможливість осягнути реальність об’єктивно спонукає мене до пошуку її вираження через абстрактні форми. Для мене це не спроба втечі від реальності, це швидше спроба зрозуміти світ з його складними правилами, спроба зафіксувати мить в потоці подій. Стан спокою зберігається доти, доки дiя сил не примусить його змінити цей стан. Неспокій – відсутність спокою.»

Довідково. Олександр Бугай народився 21 вересня 1996 року у с. Дмитровичі, Львівської обл. 2020 р. здобув ступінь магістра на кафедрі художньої кераміки Львівської Національної академії мистецтв. Учасник мистецьких проєктів: «Анатомія симулякра» (ІПСМ НАМУ, Київ, 2018), виставка конкурсу «OBJECT Art Price» 2020 (лауреат ІІІ місця у категорії «графіка»), виставковий проект «Наші» (2020, галерея ЛНАМ); «Візіократія» (ІПСМ НАМУ, Київ, 2021,)

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.