Львів’ян запрошують на унікальну лекцію “З фотоапаратом в клініці, або Фотографія в медицині (на власному досвіді)”

434
Лікар, з метою зміни кута спостереження, уводить через трубку ендоскопа оптичний бронхоскоп
Лікар, з метою зміни кута спостереження, уводить через трубку ендоскопа оптичний бронхоскоп

В п’ятницю, 22 жовтня 2021 року, в читальній залі Наукової бібліотеки Львівського Національного Університету імені Івана Франка, відбудеться лекція професора Олександра Кіцери під назвою “З фотоапаратом в клініці, або Фотографія в медицині (на власному досвіді)”. Організатором акції виступає Львівський Фотомузей.

Про це повідомляють Фотографії старого Львова з посиланням на офіційний сайт Львівського Фотомузею.

Автор розкаже про власний досвід застосування фотографії в різних сферах медицини, зокрема, для відображення змін в глибоких порожнинах людського тіла.

Не маючи, в умовах радянської дійсності, доступу до передових зарубіжних технологій автор розробив пристосування власної конструкцій і отримував знімки ендо та мікрооб’єктів з допомогою доступної того часу фотоапаратури.

Лекція відбудеться з дотриманням всіх санітарних норм. Потрапити на лекцію можна безкоштовно за наявності довідки про вакцинацію або негативного тесту ПЛР.

Довідково. Олександр Кіцера народився 24 лютого 1931 року в Луцьку на Волині. Знаний український медик і громадський діяч, доктор медичних наук, професор, дійсний член НТШ.

Займається журналістикою, публіцистикою, пише оповідання, новели, есеї, перекладає з польської, німецької, англійської мов. Збірки творів: «На перехрестях життя», «Сміх і гріх», «Проща», публікації в періодичній пресі.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.