Логотип міста Львова оновлять

1540
Логотип міста Львова оновлять
17 жовтня 2017 р. у Львові презентували оновлений логотип міста, а також доповнення його бренд-буку. Над редизайном промоційного лого працював його автор – дизайнер Юрій Крукевич, повідомляє Гал-інфо.

Як розповіла під час презентації начальник відділу промоції міста Соломія Короненко, логотип у звичному для львів’ян варіанті був створений напередодні святкування 750-річчя Львова. Тоді його планували використати лише як лого самого свята, однак львів’яни та гості міста дуже позитивно відгукнулись про це зображення і згодом його офіційно затвердили як промоційний логотип Львова.

Фото: Марія Шевців, Гал-інфо
Фото: Марія Шевців, Гал-інфо

Незважаючи на те, що саме зображення сподобалось багатьом, з ним доволі важко працювати з точки зору графічного дизайну, пояснила Соломія Короненко. Саме з цієї причини відділ промоції міста вирішив оновити промоційне лого Львова, зробивши його більш динамічним, а також додавши інші елементи до бренд-буку міста. Оновлений варіант з’явився в результаті співпраці відділу промоції міста з дизайнером Юрієм Крукевичем, а також після численних обговорень з фахівцями у сфері дизайну та реклами.

За словами самого автора лого Юрія Крукевича, найважчим під час редизайну було те, що зображення потрібно було водночас і оновити, і залишити його впізнаваним для мешканців та гостей міста. Основні зміни були пов’язані з використанням зображення самих веж – відтепер їх можна міняти місцями та зміщувати по вертикалі, а це створює враження простору міста, який ми бачимо з різних ракурсів.

Окрім цього, до традиційних веж, зображених на лого, додали велику кількість тематичних піктограм. Вони відображатимуть події, які відбуваються у Львові, і з’являтимуться на різноманітній промоційній та сувенірній продукції. Соломія Короненко також додала, що промоційний відділ міста планує розмістити цей набір піктограм на веб-сайті ЛМР, аби організатори міських подій могли розміщувати власний варіант логотипу Львова на своїх афішах.

Логотип Львова
Логотип Львова

Нагадаємо, промоційне лого Львова містить зображення п’яти кольорових веж, а саме дзвіниці Вірменського собору, вежі Корнякта, міської ратуш,і вежі Латинської катедри та дзвіниці монастиря Бернардинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.