Львів’янка Наталка Сняданко потрапила до списку номінантів літературної премії Angelus

0
521
Наталка Сняданко
Наталка Сняданко (фото: Вікіпедія)

Троє українських письменників потрапили до довгого списку номінантів. Крім Наталки Сняданко у лонг-листі премії опинилися Сергій Жадан і Таня Малярчук. Про це з посиланням на сайт премії, пише Zik.

Повідомляється, що до 14 книжок, номінованих на премію, включили роботи Наталки Сняданко (“Фрау Мюллер не збирається платити більше”), Сергія Жадана (“Інтернат”) і Тані Малярчук (“Забуття”). Польских книг у списку всього п’ять.

Лауреата оголосить Вроцлавський дім культури 17 жовтня 2020 року. Семеро кращих авторів отримають винагороду в розмірі 5 тис. польских злотих (близько 34 тис. гривень), а лауреат – 150 тис. злотих (більше 1 млн гривень).

Премія Angelus – це щорічна міжнародна винагорода за найкращу прозову книгу, опубліковану польскою мовою попереднього року. Переможцем може стати письменник чи письменниця з 21 країни Східної та Центральної Європи.

Переможцями в різні роки ставали троє українців: Юрій Андрухович (“Дванадцять обручів”, 2006), Оксана Забужко (“Музей покинутих секретів”, 2013) та Сергій Жадан (“Месопотамія”, 2015).

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.