Картини для кав’ярні – як краще обрати?

457
Кава з цитриною
Кава з цитриною

Що перетворює звичайне кафе в улюблене місце містян, де приємно проводити час та куди хочеться повертатися? Смачні напої – так. Привітний персонал – безумовно. Демократичні ціни – звичайно.

Однак є ще один фактор, який змушує знову і знову навідуватися відвідувачів, – це затишок. А найкращий спосіб створити затишну атмосферу – це правильно обрати декор. Зелені вазони, приглушене освітлення і звісно цікаві картини.

Який сюжет обрати для кав’ярні?

Перше правило вдалого декору – тематико-стилістична відповідність. Якщо інтер’єр оформлений у конкретному жанровому напрямку, зображення потрібно вибирати за змістом. В цьому випадку кольори на малюнку відіграють лише другорядну роль. Обрати сюжет залежно від стилю, можна керуючись наступними порадами:

  • Етно, класицизм, кантрі, прованс відмінно поєднуються з зображеннями їжі та напоїв. Зернятка кави, п’янке вино у бокалах чи пляшках, апетитні фрукти та овочі, запашні спеції – все це неабияк відповідає тематиці кафетерію та пробуджуватиме апетити гостей.
  • Авангард, кітч, попарт – яскраві течії, які потребують таких же емоційних зображень. Постери, комікси, фільми, знаменитості, абстракція – ось кращі сюжети для таких кав’ярень.
  • Мінімалізм, лофт, індустріальний стиль – спокійні напрямки, отже і картини для кафе повинні бути зі стриманими сюжетами. Особливо виграшно у таких стилях виглядають модульні полотна. Це можуть бути зображення карт, архітектурні об’єкти, пейзажі міст чи вуличок.
Володимир Оврах. Ранкова кава
Володимир Оврах. Ранкова кава

Наведені вище приклади – лише рекомендовані поєднання стилю та сюжету. Власникам, обираючи картини для свого закладу, потрібно зіставляти подачу зображення з загальною атмосферою закладу.

За якими правила обирати малюнки по кольору?

Отже, купити картину для кав’ярні, яка оформлена у конкретному дизайні досить просто. Але що ж робити, якщо заклад немає явно вираженого тематичного чи стильового задуму? В такому разі малюнки обирають орієнтуючись лише на колір.

Кава
Кава

Підбирати полотно зважаючи на колір можна за трьома схемами:

  • Повторення інтер’єру. В цьому випадку картина повністю зникає у приміщенні й виступає лише ненав’язливим елементом декору. За цим принципом зображення повинно складатися з тих же тонів, що є в інтер’єрі. Такий аксесуар ідеально виконує свої функції: додає гармонії, позбавляє стіну порожнечі або ж бере на себе роль сполучного елемента між контрастними кольорами та вносить у дизайн цілісність.
  • Допоміжний колір. Така картина для кав’ярні містить кольори інтер’єру та ще одну-дві додаткові фарби. Цей трюк здатний пожвавити приміщення. Якщо плюсовий колір надто виділяється на загальному фоні, його можна послабити аксесуарними предметами в тому ж тоні.
  • Акцент. Для кафе оформлених у нейтральних чи монохромних тонах (білому, чорно-білому, сірому, бежевому), – яскрава картина може стати справжнім порятунком. Головне правило: акцентні картини на стіну повинні бути привабливі, оскільки вони завжди притягуватимуть погляди гостей.

Великий асортимент малюнків є в інтернет-магазині Арт-Холст. На сайті зручна навігація та розлога галерея. Цікаві та недорогі картини для закладу можна подивитися перейшовши за цим посиланням https://art-holst.com.ua/.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.