“Я забороняю собі закохуватися” , – Наталя Кучабська

697

Цими днями в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) експонується виставка  акварелей Наталі Кучабської під назвою “Ілюзії”. Сказати що вона унікальна – це нічого не сказати.

Роботи Наталі не залишають байдужим нікого. Вони можуть подобатися, їх можна ненавидіти, вони можуть шокувати чи дивувати. Бо “Ілюзії” Наталі Кучабською – це її особисті емоції виконані на папері унікальною акварельною технікою.

Наталя Кучабська

“Зазвичай, коли художники готуються до виставки, то обирають тематику, роблять замальовки, а у мене все навпаки. Так як і колись під час навчання в коледжі, академії малювала все догори ногами, то і зараз у мене все так само – навпаки. Воно так відбувається саме і я уже зрозуміла, що з цим боротися не буду. Коли я роблю роботи, то це чітко  емоції, ніколи немає якогось задуманого ескізу. В мене є емоція, я бачу якою буде картинка і вона виходить такою як я хочу. Але я не пробую. Коли я вчилася в коледжі, то нас змушували робити ескізи. Я малювала ескіз, відкладала його і потім малювала те, що мені треба”, – розповідає Наталя.

Тепер до техніки, Наталя єдина в сіті мисткиня, що використовує незвичну акварельну техніку. Основою є мокрий папір,  і шалені емоції художниці. І назва виставки невипадкова.  Кожен може спробувати побачити в ній щось своє, бодай на одну мить. Бо вже іншої миті робота сприймається зовсім по-іншому.

Наталя Кучабська. Вечірні метаморфози
Наталя Кучабська. Вечірні метаморфози

“Стосовно «Ілюзій». Насправді мене дуже часто в житті захоплюю ілюзії і я з ними страшенно борюся. Бо я заземлена, але все ж таки літаю. Емоційно літаю, особливо коли я закохуюся, то це кінець світу. Тому я забороняю собі закохуватися, забороняю собі емоційні качелі будь з чим. І от коли в мене є емоційні гойдалки, то я йду і малюю. І всі ілюзії та емоції я викидаю на папір і мені стає дуже легко, добре та комфортно на якийсь час”, – каже художниця.

Для “Штуки” виставка Наталі Кучабської досить незвична. Хоча Євген Булавін, власник  кав’ярні-галереї, завжди шукає щось нове та оригінальне.  І, маючи хороший смак, часто відкриває щось унікальне.

Наталя Кучабська. Кораловий вечір
Наталя Кучабська. Кораловий вечір

“Стосовно цієї виставки, то я мріяла зробити виставку в “Штуці.” Мені мої знайомі художники сказали, що то два роки треба чекати. Але все вийшло випадково. Євген Булавін мені задзвонив і сказав, що потрібна виставка. Завчасу домовленості не було. Тут представлені роботи створені у 2016, 2020-2022 роках”, – зазначає мисткиня.

Одне тільки спілкування з Наталею, – це феєрія емоцій, вражень і фонтануючої творчої енергії. Її роботи – це один з проявів її сильної натури і грандіозних планів.

Наталя Кучабська. Під дощем
Наталя Кучабська. Під дощем

“В мене в голові уже є зовсім інші мистецькі проекти, але вони настільки відрізняються від того, що є зараз, що люди будуть шоковані. І я живу вже тим. Якщо все складеться так як я хочу, то це вже буде зовсім інша Наталя”, – зізнається Наталя Кучабська.

Отож, якщо я вас заінтригував, то приходьте в кав’ярню-галерею “Штука” (вул. Котлярська, 8). Маєте ще тиждень, то ж не зволікайте.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.