Ілюзії соціальних дійсностей

1055
Ілюзії соціальних дійсностей

Цими днями в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) експонується виставка  акварелей Наталі Кучабської під назвою “Ілюзії”. Сказати що вона унікальна – це нічого не сказати.

Роботи Наталі не залишають байдужим нікого. Вони можуть подобатися, їх можна ненавидіти, вони можуть шокувати чи дивувати. Бо “Ілюзії” Наталі Кучабською – це її особисті емоції виконані на папері унікальною акварельною технікою.

Відкриття виставки акварелей Наталі Кучабської "Ілюзії"
Відкриття виставки акварелей Наталі Кучабської “Ілюзії”

“Зазвичай, коли художники готуються до виставки, то обирають тематику, роблять замальовки, а у мене все навпаки. Так як і колись під час навчання в коледжі, академії малювала все догори ногами, то і зараз у мене все так само – навпаки. Воно так відбувається саме і я уже зрозуміла, що з цим боротися не буду. Коли я роблю роботи, то це чітко  емоції, ніколи немає якогось задуманого ескізу. В мене є емоція, я бачу якою буде картинка і вона виходить такою як я хочу. Але я не пробую. Коли я вчилася в коледжі, то нас змушували робити ескізи. Я малювала ескіз, відкладала його і потім малювала те, що мені треба”, – розповідає Наталя.

Тепер до техніки, Наталя єдина в сіті мисткиня, що використовує незвичну акварельну техніку. Основою є мокрий папір,  і шалені емоції художниці. І назва виставки невипадкова.  Кожен може спробувати побачити в ній щось своє, бодай на одну мить. Бо вже іншої миті робота сприймається зовсім по-іншому.

Наталя Кучабська. Вечірні метаморфози
Наталя Кучабська. Вечірні метаморфози

“Стосовно «Ілюзій». Інколи в житті захоплюють ілюзії стосовно соціальних дійсностей з якими я стараюсь боротися. Я забороняю собі емоційні гойдалки будь з чим. І от коли вони відбуваються, то я йду і малюю. І всі ілюзії та емоції я викидаю на папір які перетворюються на художні твори”, – каже художниця.

Для “Штуки” виставка Наталі Кучабської досить незвична. Хоча Євген Булавін, власник  кав’ярні-галереї, завжди шукає щось нове та оригінальне.  І, маючи хороший смак, часто відкриває щось унікальне.

Наталя Кучабська. Кораловий вечір
Наталя Кучабська. Кораловий вечір

“Стосовно цієї виставки, то я мріяла зробити виставку в “Штуці.” Мені мої знайомі художники сказали, що то два роки треба чекати. Але все вийшло випадково. Євген Булавін мені задзвонив і сказав, що потрібна виставка. Завчасу домовленості не було. Тут представлені роботи створені у 2016, 2020-2022 роках”, – зазначає мисткиня.

Одне тільки спілкування з Наталею, – це феєрія емоцій, вражень і фонтануючої творчої енергії. Її роботи – це один з проявів її сильної натури і грандіозних планів.

Наталя Кучабська. Під дощем
Наталя Кучабська. Під дощем

“В мене в голові уже є зовсім інші мистецькі проекти, але вони настільки відрізняються від того, що є зараз, що люди будуть шоковані. І я живу вже тим. Якщо все складеться так як я хочу, то це вже буде зовсім інша Наталя”, – зізнається Наталя Кучабська.

Отож, якщо я вас заінтригував, то приходьте в кав’ярню-галерею “Штука” (вул. Котлярська, 8). Маєте ще тиждень, то ж не зволікайте.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.