Гуцул Хуліган запустив вірусний відеоролик відзнятий у гаражі (відео)

687
Василь Мельникович
Василь Мельникович

Український співак Василь Мельникович, (сценічне ім’я – Гуцул Хуліган) днями заполонив мережу інтернет власним хітом та відеороликом «Оптимістична» !

За словами артиста новоспечений хіт він створив протягом трьох днів у власній студії звукозапису. Не лише музичний трек був створений в умовах карантину а й відеокліп! До слова, зйомки якого відбулись у гаражі з дотриманням усіх правил та умов карантину.

“Пісня та відео створені за три дні в умовах “карантину 2020” Це відео створене для емоційного розвантаження та налаштування на позитив.Коли природа за допомогою людини загнала людину в чотири стіни у мужчин що мають гараж поблизу це був останній бункер де можна було з користю для всіх провести час і бути вдома. Відео робота одного актора він же режисер він же композитор він же співак і музикант. Монтувати прийшлося в так званих “дистанційних умовах”. – підкреслив Василь Мельникович.

Самою відеороботою співак підкреслює важливість дотримання карантину, також у ній піднімається гостра соціальна тематика подружніх стосунків, яких Василь оспівує жартома!

Ростислав ПЕЛЕХ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.