Головний культурний фестиваль країни BookForum запустив новий онлайн проєкт “Літкур’єр: читання уголос”

119
Головний культурний фестиваль країни BookForum запустив новий онлайн проєкт “Літкур’єр: читання уголос”

Сьогодні всі ми опинилися в умовах ізоляції, коли єдиними джерелами зв’язку зі звичним нам досі світом є кур’єрські служби.  Новий онлайнпроєкт “Літкур’єр: читання уголос” від BookForum допоможе усім почуватися причетними і бути присутніми – без порушення правил карантину! –  в реальному часі у режимі трансляцій на найсправжніших масових заходах – літературних читаннях з найвідомішими українськими авторами та авторками. 

21 березня – відбудеться перша зустріч з Сергієм Жаданом.

“Друзі, я останніми роками настільки звик до виступів і читання віршів уголос, що тиждень мовчанки сприймаю як несподівану зміну клімату – з тривогою та недовірою. Припускаю, ви теж не проти будете послухати зовсім нові вірші, які ще не друкувались. Якщо серйозно, мені здається, дуже важливо сьогодні не лише дотримуватись норм карантину, але й не забувати при цьому підтримувати одне одного, зокрема через важливі для нас усіх речі – літературу, кіно, музику. Себто, через ті речі, які нас формують, які роблять нас сильнішими, які додають нам сил і впевненості.
Пандемія мине. А нам важливо лишатися собою. Тому побачимось онлайн!”, – каже Сергій Жадан.

Ви також матимете нагоду почути про тих, хто залишаються “За спиною” Гаськи Шиян, послухати найпозитивніші вірші Остапа Сливинського, перенестися у Париж з Іреною Карпою, дізнатися, до 28 березня гадати хто ж такий чи така Secret Author, насолодитись прекрасною лірикою Люби Якимчук і наостанок, за день до офіційного завершення карантину, помедитувати з Любком Дерешем.

Читання відбуватимуться з 21 березня що два дні о 20:30. Переглянути пряму трансляцію можна буде на фейсбук сторінці Форуму видавців, а за день до читань у коментарях під анонсами поставити запитання авторці чи авторові.

Плануйте свої вечори й проводьте їх з улюбленими авторами!

Марія КРАВЧЕНКО
керівниця пресслужби ГО “Форум видавців”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.