“Феєрична Гуцулія», або щемливі «бервінкові» ладканки в народній манері

297
"Феєрична Гуцулія», або щемливі «бервінкові» ладканки в народній манері

В п’ятницю, 17 травня 2019 року,  о 19.30 на сцені  Львівської національної філармонії (вул. Чайковського, 7) на усіх, хто закоханий в український фольклор чекає справжній подарунок! Проект «Феєрична Гуцулія», що відбудеться в раках Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози» стане скарбницею колоритної гуцульської музики – від автентичних її зразків до оркестрових обробок і авторських програмних п’єс.

Вперше на сцені Львівської національної філармонії зустрінуться віртуози народного й академічного виконавського мистецтва, досвідчені професіонали та юні музиканти. Але всіх учасників цього неймовірного дійства об’єднує любов до рідної Землі! Натхненні вільними вітрами й красою гірських полонин, виконавці творитимуть магію народної музики, що передавалася з покоління до покоління, що збурювала уяву найвизначніших класиків!

У концерті прозвучать давні мелодії з вівчарського побуту і гірської культури, щемливі «бервінкові» ладканки в народній манері, композиції славетних українських композиторів та багато іншого.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.