“Феєрична Гуцулія», або щемливі «бервінкові» ладканки в народній манері

174

В п’ятницю, 17 травня 2019 року,  о 19.30 на сцені  Львівської національної філармонії (вул. Чайковського, 7) на усіх, хто закоханий в український фольклор чекає справжній подарунок! Проект «Феєрична Гуцулія», що відбудеться в раках Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози» стане скарбницею колоритної гуцульської музики – від автентичних її зразків до оркестрових обробок і авторських програмних п’єс.

Вперше на сцені Львівської національної філармонії зустрінуться віртуози народного й академічного виконавського мистецтва, досвідчені професіонали та юні музиканти. Але всіх учасників цього неймовірного дійства об’єднує любов до рідної Землі! Натхненні вільними вітрами й красою гірських полонин, виконавці творитимуть магію народної музики, що передавалася з покоління до покоління, що збурювала уяву найвизначніших класиків!

У концерті прозвучать давні мелодії з вівчарського побуту і гірської культури, щемливі «бервінкові» ладканки в народній манері, композиції славетних українських композиторів та багато іншого.

Ольга МАКСИМ’ЯК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.