Фестиваль “Військових традицій і звитяг Руси-України” у Львові в 20 фотографіях

743
Фестиваль

На цих вихідних 10–11 жовтня 2015 року, у Львові  в рамках святкування  дня захисника Вітчизни, на колишніх Губернаторських валах навпроти МузеюАрсеналу, проходить фестиваль «Військових традицій і звитяг Руси-України».

Сцена фестивалю «Військових традицій і звитяг Руси-України»
Сцена фестивалю «Військових традицій і звитяг Руси-України»

На відвідувачів, що прийдуть у сквер «На валах», очікують святковий концерт, лицарські поєдинки, приготування козацького куліша, експозиція амуніції княжої доби, козацтва та визвольних змагань ХХ століття. Все це за участю клубів реконструкції Львова. Загалом фестиваль охоплює понад дев’ять століть української військової історії.

Як розповів представник Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять” Макар Гаталяк, ідея фестивалю полягає в тому, щоб люди більше дізналися про розвиток українських військових формувань від часів Руси-України і дотепер.

Також, фестивалю «Військових традицій і звитяг Руси-України», 11 жовтня відбудеться масштабний марш Слави, що розпочнеться о 12.30.

Від пам’ятника В’ячеславу Чорноволу воїни Княжої доби, Козацьке військо, легіон Українських Січових Стрільців, військо Української Народної Республіки, Галицька Армія, Гайдамаки УНР, Українська Повстанська Армія, українські вояки російсько-української війни 2014-2015 років, а також представники військово-історичних клубів та громадських організацій Львова пройдуть центральними вулицями міста.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.