“Енергія UA” Олександра та Іванки Войтович відкриється і Національному музеї

550
"Енергія UA" Олександра та Іванки Войтович відкриється і Національному музеї

В п’ятницю, 23 березня 2018 року, о 17.00 у виставкових залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбудеться відкриття мистецького проекту “Енергія UA” Олександра та Іванки Войтович.

Іванка Войтович. Молоде вино. 2017 рік
Іванка Войтович. Молоде вино. 2017 рік

Проект “Енергія UA” – це відображення особливого відчуття того середовища, що дає поживу щоденному творчому спогляданню та постійному пошуку нового.

Іванка Войтович. Урожай. 2018 рік
Іванка Войтович. Урожай. 2018 рік

Україна – територія, повна парадоксів та символів, які створюють дивну енергетичну зону, що інспірує на своєрідні візії та дає новий поштовх до невідомого через призму нібито буденного та непримітного. Загублена в часі наша UA промовляє до світу невідомою мовою власної історії та досвіду, бажаючи про щось сказати та можливо щось доповнити …. часом це все проходить непомітно для світу, а часом стається “вибух” – “вибух” емоційний, інтелектуальний та творчий. Саме таке і відбувається через дивну, але потужну енергію що прихована тут – в землі, в повітрі, в людях …

Олександр Войтович. Remember. Серія "Made in UA". 2017 рік
Олександр Войтович. Remember. Серія “Made in UA”. 2017 рік

Проект “Енергія UA” це своєрідне продовження теми нещодавньої виставки “Іndustrial nature”, що була представлена авторами у Києві в Музеї книги та друкарства України як серії творів, що занурюють глядача у дещо різні атмосфери людського буття.

Олександр Войтович. Молоко UA. 2018 рік
Олександр Войтович. Молоко UA. 2018 рік

Виставка мистецького проекту “Енергія UA” Олександра та Іванки Войтович триватиме  у виставкових залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) до 15 квітня 2018 року.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.