Двадцять унікальних місць які відкрили дігери в 2021 році

4704
Двадцять унікальних місць які відкрили дігери в 2021 році

2021 рік був дуже насичений на відкриття, дігерські мандрівки та події. Ось перелік моїх найцікавіших подорожей за 2021 рік. Читаємо і згадуємо як воно було.

 1.  Підземелля, в якому чути Голоси. Як рік почнеш, так його в Полтві і проведеш. Уявіть собі, 1 січня я, замість того щоб доїдати Олів’є, поліз під землю! Чому? Бо туди безпечно можна потрапити лише в цей день. Неочікувано, я опинився коло моторошної тюрми на Лонцького і чув голоси в темряві.
Залаз під землю посеред дуже жвавої вулиці
Залаз під землю посеред дуже жвавої вулиці
 1. Січень 2021р в Полтві. Далі я зводив в Полтву свого друга Олександра Загородного. Ми шукали там золото та інші скарби. А знайшли прекрасну русалку.

Перед мандрівкою в Полтву
Перед мандрівкою в Полтву
 1. Переліт Карпат на Повітряній Кулі. В лютому місяці ми перелетіли через всі Карпати на повітряній кулі. І встановили рекорд України.
 1. Заруфили Вітряк. Прийшла весна, захотілося пригод. Ми видерлися наверх робочого вітряка вітроелектростанції.
 1. Вийшла друга і дуже цікава книжка по пошуку літаків ДСВ в Україні. Вона вдвічі товстіша за попередню. Кого цікавить, залишилося ще кілька примірників.Пишіть!
 1. Сплав по Полтві на Човні. В квітні місяці був наш знаменитий сплав по Полтві на човні. Ми пропливли від Стрийського ринку, попід Проспектом Свободи і аж до очисних споруд за містом. І все це повністю під землею! Відео є нижче по лінку.
 1. Печери на горі Ключ. Останні кілька років я займався дослідженням печер коло водоспаду Кам’янка. В 2021 році до нас приєдналася Українська Спелеологічна асоціація. І тепер ми точно знаємо що гора Ключ (коло Сколе) пронизана печерами як голландський сир дірками. І вона близько від Львова!
 1. Підземний водоспад на вулиці Городоцькій, або чому затоплює Привокзальну. Далі ми визначили чому затоплює площу Привокзальну. Там просто підземні комунікації не справляються. Адже під час ремонту вулиці Городоцької їх не модернізували.
 1. Невідомий тунель на глибині 40 метрів під Львовом віднайшли дігери. Ну і зараз буде один з репортажів яким я справді пишаюся. Ми спустилися на 40 метрів під землю щоб дослідити тунель який будувався у Львові методами метрополітену. Він проходить під вулицею Тунельною та залізницею і є в напіваварійному стані. На основі цієї інформації депутати сформували комісію. Вона спустилася нашими слідами та підтвердила що там справді біда.
 1. Підземний хід під Палацом Митрополитів в Чернівцях.  Влітку мандрував Україною та дослідив підземний хід під знаменитим палацом Митрополитів у Чернівцях. Цим тунелем можна пройти під горою на якій стоїть сам палац. Зайти всередину з однієї сторони гори, далі побувати під самим палацом Митрополитів, та вийти вже з іншої сторони гори майже в центрі міста.
 1.  Дослідження схованки Євреїв в Полтві. Цього року ми опублікували матеріали по дослідженню місця де Євреї півтора роки переховувалися в Полтві під час війни. Це стало такою сенсацією, якої Експлорер ще не знав. Про нас навіть Reuters на весь світ написало. Не кажучи вже про Українські медіа. Зараз за результатами наших досліджень відкриваються виставки, роблять інсталяції та знімають фільми.
 1. Фоторепортаж з Львівської виправної колонії №48. Після відвідання всіх цих вище згаданих місць я потрапив в тюрму. Внатурі в тюрму! І написав звідти гарний репортаж..
 1. Річка якої немає. Завершую підбірку сюжетом від Радіо Свобода. Відео дуже професійне. Воно вперше в історії Полтви набрало мільйон переглядів. У цьому відео вдало передано атмосферу підземного світу Львова та характер його дослідників.

 

Звісно були ще:

14. Закинутий бункер коло центру Львова

15. Автентична церква в Карпатах у покинутому селі Кужбеї

16. Бомбосховища

17. Підземні лабораторії

18. Офіційне відкриття входу в Полтву

19. Підземний хід на вул. Миколайчука

20. Захована колиба в Карпатах

та багато багато іншого. Про все це є на моїй фейсбук сторінці. То ж не сумуйте там в перервах між підходами до столу. Заходьте на фейсбук та читайте про нові цікаві місця в Україні.

Показуйте фото своїм друзям та впевнено кажіть що це саме ви там в протигазі :)
Показуйте фото своїм друзям та впевнено кажіть що це саме ви там в протигазі 🙂

Я дуже вдячний всім тим людям хто був зі мною цей рік. Хто давав ідеї, надихав, супроводжував, терпів та допомагав. Без вас нічого би цього не вийшло.

Андрій РИШТУН
www.Explorer.Lviv.Ua
29 грудня 2021р

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.