«Дударик» закликає львів’ян долучитись до ініціативи «Подаруй дитині свято»

423
«Дударик» закликає львів’ян долучитись до ініціативи «Подаруй дитині свято»

Хорова капела «Дударик» запрошує львів’ян долучитись до доброї ініціативи – придбати квитки на мюзикл-казку «Пригоди Святого Миколая» що відбудеться 19 грудня у приміщенні Кінотеатру ім. О. Довженка та подарунки о 16 год.

Про це повідомив директор хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал. Він зазначив, що цього року ініціатива «Подаруй дитині свято» охоплює 250 діточок з особливими потребами.

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

«Запрошую Вас придбати діточкам квитки на мюзикл-казку «Пригоди Святого Миколая» що відбудеться 19 грудня у приміщенні Кінотеатру ім. О.Довженка о 16 годині та подарунки. Зі свого боку Капела організовує доїзд та повернення дітей, супровід, і саме Свято», – закликав керівник капели.

На концерт приїдуть діти із КЗ ЛОР «Буківський дитячий будинок – інтернат» (с.Букова, Старосамбірський р-н, Львівська обл.), КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок – інтернат» (смт. Розділ, Миколаївський р-н, Львівська обл.), НРЦ «Джерело», діти-сироти воїнів АТО, КЗ ЛОР Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №100 І-ІІІ ступенів для дітей із вадами зору, КЗ ЛОР Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат ім. М.Покрови для дітей із вадами слуху, вихованці спільноти «Віра і світло».

Сцена з дитячого мюзикл-казки "Пригода Святого Миколая"
Сцена з дитячого мюзикл-казки “Пригода Святого Миколая”

Як відомо, «Пригода Святого Миколая» – це феєричний мюзикл-казка за участю естрадно-симфонічного оркестру, співаків, акторів і «Дударика»! Це світові хіти на сучасні казкові тексти. Світло, декорації. Мюзикл-казка на одну дію. Тривалість дійства 75 хв.

Кошти на квитки і подарунки можна переказувати на картку «Дударика» –  5168 7554 4696 1274 (Олесь Душенко, ПриватБанк, в призначенні вказуйте «Подаруй дитині свято», тел. для довідок:032 238 82 62.)

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.