Домівка врятованих тварин у Львові організовує благодійну барахолку

408
Домівка врятованих тварин у Львові організовує благодійну барахолку

Притулок “Домівка врятованих тварин” 25 та 26 травня поведе масштабну барахолку. На ній мають намір зібрати гроші, щоб розрахуватися із боргами, які має притулок. Про це 20 травня повідомили у “Домівці врятованих тварин”.

“Наш центр порятунку для тварин на межі закриття і ми потребуємо вашої допомоги!”, — йдеться на сторінці “Домівки врятованих тварин”. Щоб уникнути закриття, Домівка має повернути борги, які накопичилися, зокрема, за харчування та лікування тварин. На барахолці можна буде придбати:

  • Одяг і аксесуари
  • Книги та ігри
  • Різноманітні смаколики
  • Вироби ручної роботи

Барахолка відбудеться 25 та 26 травня з 12:00 до 19:00 на території Домівки за адресою: вул. Олекси Довбуша, 24

“Кожна гривня, зароблена на барахолці, піде на закриття боргів та нагальних потреб притулку. Якщо ви хочете допомогти більше, ви можете принести свої речі для продажу або зробити пожертву. Разом ми можемо врятувати притулок і дати нашим пухнастим та пернатим друзям шанс!”, — написали на сторінці “Домівки врятованих тварин”.

Нагадаємо, 17 травня “Домівка врятованих тварин” повідомила про те, що розпочинає процес ліквідації центрів порятунку. Проєкт вирішили закрити через відсутність стабільного фінансування. Перед закриттям працівники обіцяли прилаштувати тварин, які перебувають в центрах порятунку, в інші заклади. А обладнання “Домівки врятованих тварин“ — роздати іншим організаціям, які його потребуватимуть.

На це повідомлення відреагував перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, пообіцявши зробити все, щоб притулок для тварин продовжив свою роботу.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.