До 155-річчя митрополита Андрея Шептицького у Львівській філармонії відбудеться вистава «Я йду, Христе!»

295
вистава «Я йду, Христе!»

Цього року Україна на загальнодержавному рівні відзначає 155 років від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. В рамках ювілею Львівська національна філармонія ім. М. Скорика та сучасний український експериментальний театр ТМ «Театр у кошику» підготували спільний проєкт – виставу «Я йду, Христе!» під живий супровід відомих музикантів (відбудеться у концертному залі Людкевича 5 листопада 2020 о 19 год.)

Текстову основу вистави складають епістолярна повість Григора Лужницького «Дванадцять листів о. Андрея Шептицького до матері» і фрагменти спогадів Софії Шептицької, з роду Фредрів «Молодість і покликання Романа Шептицького».

Афіша вистави «Я йду, Христе!»
Афіша вистави «Я йду, Христе!»

Сюжет зосереджується на переломному моменті, коли молодий Роман Шептицький, у майбутньому митрополит Андрей, приймає рішення йти духовним шляхом. Вистава може бути зрозумілою людині будь-якого віросповідання чи конфесії, адже йдеться в ній про пошук віри, про дорогу до Бога, про усвідомлення своєї місії в житті і не відступництва від неї. А ще – про високу культуру почуттів , як суто людських, так і релігійних. Виставу благословив Блаженніший Любомир кардинал Гузар, Верховний Архієпископ Києво-Галицький УГКЦ.

 У ролях:
Володимир Губанов, митрополит Андрей
Лідія Данильчук, Софія Шептицька

Музичний супровід:
Софія Соловій, сопрано
Оксана Рапіта, фортепіано
Вокальний ансамбль «Калофонія»

Режисер – Ірина Волицька

Куратор проєкту – Зоріана Мірус

Детальна інформація про подію доступна за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/im-going-christ/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.