“Діді і Дада”, або Львівський Молодіжний театр “Melpomena” відкриває рік

257
Сцена з вистави
Сцена з вистави "Діді і Дада"

Вже в новому році, тобто в суботу, 4 січня 2020 року, о 19.00 на території арт-простору SOVA Space (площа Міцкевича 8 (Будинок книги) 4 поверх 204 офіс) Львівський Молодіжний театр “Melpomena”,  відбудеться показ вистави “Діді і Дада”.

Прем’єра вистави “Діді і Дада” відбулася 6 та 7 липня 2019 року, на сцені Першого театру (вул. Гнатюка, 11) і отримала високу оцінку театральної публіки Львова.

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

Дія вистави навколо життєвої історії двох названих сестер. Вони майже все життя були поруч. Разом пережили злети і падіння у своєму житті. Разом підіймались з самого дна до вершин. Але одна завжди була у світлі прожекторів, а інша – у тіні. Дві споріднені душі, дві різні долі. Ця історія про життя легендарної Едіт Піаф та Сімони Берто!

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

Але ця історія не про популярність відомої співачки, а про те, що завжди лишалось за лаштунками, про те, яку важливу роль грала Сімона в житті Едіт. Це історія про Сімону Берто, жінку, яка завжди залишалась за кадром. Вистава побудована на реальних подіях за книгою Сімони Берто.

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

На численні прохання глядачів, і тих хто не встиг побачити, відбудеться ще один показ вистави “Діді і Дада”. Але, щоб уникнути ажіотажу і отримати місця, організатори дуже просять зареєструватися наперед за посиланням.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.