“Діді і Дада”, або невигадана історія двох названих сестер

557
Сцена з вистави
Сцена з вистави "Діді і Дада"

Львівський Молодіжний театр “Melpomena”, 6 та 7 липня 2019 року, на сцені Першого театру (вул. Гнатюка, 11) презентував вибагливій львівській публіці  прем’єру вистави “Діді і Дада”.

Дія вистави навколо життєвої історії двох названих сестер. Вони майже все життя були поруч. Разом пережили злети і падіння у своєму житті. Разом підіймались з самого дна до вершин. Але одна завжди була у світлі прожекторів, а інша – у тіні. Дві споріднені душі, дві різні долі. Ця історія про життя легендарної Едіт Піаф та Сімони Берто!

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

Але ця історія не про популярність відомої співачки, а про те, що завжди лишалось за лаштунками, про те, яку важливу роль грала Сімона в житті Едіт. Це історія про Сімону Берто, жінку, яка завжди залишалась за кадром. Вистава побудована на реальних подіях за книгою Сімони Берто.

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

У виставі діяли. Сімона – Віра Проців та Едіт – Маргарита Білик. Постановка вистави – режисерська робота Анни Матійченко.

Дія вистави відбувається на зовсім порожній сцені у  чорному одязі і костюми обох героїть також чорні. Все. Більше нічого немає.

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

75 хвилин дві юні талановиті актриси тримають в емоційній напрузі цілий зал. Вони сміються і плачуть, співають і танцюють, вони проживають на сцені ціле життя, зрештою вони помирають на сцені.

Сказати, що глядачі виходять з глядацького залу після вистави під сильним враженням – це нічого не сказати. З одного боку дуже хочеться мовчати і думати, а з іншого – шаленими оплесками подякувати актрисам та режисеру за неперевершені враження.

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

Вистава “Діді і Дада” дуже талановита режисерська робота директора та художнього керівника Львівського Молодіжного театру “Melpomena” Анни Матійченко. Її наполегливість, впертість та працелюбство незабаром стануть легендою театрального життя міста. Вона береться за дуже складні драматургійні матеріали і робить з них чудові постановки.

Сцена з вистави "Діді і Дада"
Сцена з вистави “Діді і Дада”

Дуже шкода що найближчим часом виставу”Діді і Дада” глядачі не зможуть побачити, але 14 та 16 липня Львівський Молодіжний театр “Melpomena” запрошує всіх на наступну прем’єру під назвою “Голомоза Співачка.Драма”.  Не знаю як ви, але я збираюся піти.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.