Дарія Зав’ялова – художниця, що малює Львів (відео)

1029
Дарія Зав'ялова - художниця, що малює Львів

Вчора Фотографії Старого Львова мали чудову нагоду поспілкуватися з відомою львівською художницею Дарією Зав’яловою.

Більшість львів’ян знають Дарію як талановитого художника-сценографа, котрий вже багато років працює головним художником Першого українського театру для дітей та юнацтва у Львові, проводить виставки та творить свої мистецькі витвори в царині творчого текстилю.

Але, нещодавно в Львівському Палаці Мистецтв проходила виставка живопису Дарії Зав’ялової під назвою “Міський нотатник”. Власне про Дарію Зав’ялову, як про художника-живописця пішла мова в нашій розмові.

“Колись мені було дуже легко, я говорила що вся моя творчість ділиться на два “Т” – Театр і Текстиль. Оскільки я закінчила Текстиль в Академії Мистецтв і я його майже ніколи не кидала. Я весь час працювала в галузі текстилю і виставлялася на текстильних виставках. У мене є мої друзі, які знають мене як текстильника і член спілки художників я власне як член як художник по художньому текстилю. А от живопис – це таке, в певній мірі, повернення до першоджерела. Тому, що ще до того, як я стала студенткою Академії Мистецтв, ще до того, як я професійно почала займатися мистецтвом – я малювала “як Бог на душу покладе”, тобто дитячі, підліткові роки і моєю першою і, напевно, на все життя любов’ю був Львів.” – розповідає Дарія Зав’ялова.

Також під час розмови Дарія поділилися з нами своїми творчими планами на майбутнє та частково відкрила завісу таємничості над своїми проектами в наступному році.

Але, не будемо забігати наперед і збережемо інтригу до перегляду повної версії нашої розмови.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.