Чим дивуватиме цього року фестиваль “Флюгери Львова”

229
Найбільша джазова подія весни! Jazz Day 2018 - 30 квітня у Львові!

Всесвітньо відомий фестиваль «Флюгери Львова» уже встиг назбирати масу прихильників не лише в Україні, а й поза її межами. Цього року музична традиція старого Львова продовжується, а в травні Львів сколихне вже шістнадцятий фестиваль «Флюгери Львова». Про це офіційно повідомили організатори заходу.

Як розповідає «Ulvovi.info», щорічно на цей фестиваль з’їжджаються українці, а також відвідувачі із сусідніх країн, адже чимало їхніх улюблених артистів зійдеться на одній сцені, аби вкотре продемонструвати, що джаз, world music та old skull рок живуть у серцях мільйонів фанатів, як це було колись.

Зі спільним проектом виступлять улюбленці «флюгерів» «ShockolaD» і «DagaDana». Це буде своєрідний музичний експеримент, що має стати родзинкою цьогорічного фестивалю.  «Lindblad & Friends» привезуть з Норвегії старого доброго та спокійного року, фанатів якого у Львові чимало, особливо серед зрілих людей. «Impressions Quartet» наповнить дворик плавними мелодіями, а «Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики» буде презентувати молоді проекти, які творитимуть майбутнє джазового Львова. Традиційне «Прокидання» відбудеться недільного ранку 6 травня із «Піккардійською Терцією». Піккардійці представлять свої старі, улюблені слухачами, пісні та нові твори з альбому «Лети», який вже зібрав масу схвальних відгуків. До українських музичних команд приєднаються гості із Польщі та Норвегії, які обіцяли привезти із собою ще більше слухачів.

Фестиваль буде проходити протягом 2-х днів. У суботу, 5 травня, з обіду та до глибокої ночі прихильники різножанрової музики зможуть насолоджуватись улюбленими виконавцями, а вже в неділю, 6 травня, відбудеться емоційна ранкова зарядка для прихильників старої музичної школи в Україні, яка пройде в центральній частині міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.