“Біля джерел європейського авангарду. Група “Renovation Bizantine”. Лекція перша (відео)

932

2 березня 2017 року в виставковому залі Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові (вулиця Драгоманова, 42) відбулась перша з серії лекцій Ярослава Кравченка об’єднаних темою “Мистецтво українського авангарду: від Неовізантизму до Бойчукізму”.

Перша лекція носила назву “Біля джерел європейського авангарду. Група “Renovation Bizantine” і розповідала про період становлення Михайла Бойчука та його групи і творчі експерименти у напрямку неовізантизму.

Кравченко Ярослав Охрімович
Кравченко Ярослав Охрімович

Лекція зібрала велику кількість поціновувачів творчості Михайла Бойчука, але легкий стиль та зрозуміла подача матеріалу Ярослава Кравченка сприяла жвавому обговоренню та цікавим запитанням наприкінці.

Михайло Бойчук
Михайло Бойчук

Ця перша лекція з серії  об’єднаних темою “Мистецтво українського авангарду: від Неовізантизму до Бойчукізму”, яка складатиметься з 4-5 частин. Кожна наступна теж відбуватиметься в четвер, але не в кожний. Тому охочим потрапити на наступні, потрібно слідкувати за анонсами.

Довідково: Кравченко Ярослав Охрімович – випускник Київського державного художнього інституту (нині НАОМА), факультету історії та теорії мистецтва. Доктор філософії з мистецтвознавства. Кандидат мистецтвознавства і архітектури. Доцент кафедри історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Заслужений діяч мистецтв України. Професор. Член Спілки Художників України.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.