Авторка хіта співачки VERA презентує нову пісню «Краще без мене» (відео)

388
Співачка Biehu
Співачка Biehu

Співачка Biehu презентує двомовний сингл «Краще без мене» та анонсує вихід дебютного ЕР Personal. Новий реліз та майбутній ЕР-альбом набули сучасного звучання в поєднанні з елементами західної музичної культури 80-х років, які створюють новий, потужний продукт, що здатен підкорити кожного своєю відвертістю.

Сингл «Краще без мене» — це думки про роздуми над непростим рішенням: відпускати чи не відпускати стосунки, в яких ти перебуваєш. Розірвати їх чи опинитися в тому колі, коли життя перетворюється на потік постійних негативних емоцій і складних рішень.

«Ця пісня – відображення життєвого шляху кожної людини, де важкі й непрості рішення проходять крізь призму небажання образити людину, пожертвувавши собою. Завжди потрібно вибирати себе, наскільки б складно не було. Можливо, іноді токсично, але ми люди, тож помилки — це невід’ємна частина нашого життя. Реліз містить дві версії пісні (українську та англійську), але жодна з них не залишить слухача байдужим», — коментує Biehu.

ЕР Personal, в який увійде сингл «Краще без мене», наповнений сенсами та думками, що переслідують кожного з нас усе свідоме життя. Ким ми є, де шукати себе і що робити, коли опускаються руки, — саме такі питання розкриваються в новому мініальбомі артистка.

«Цей альбом про шлях, який проходить кожна людина у своєму житті, коли руйнується все навколо, коли рідне стає чужим, а питання залишаються без відповідей. Особистий, щирий і відкритий. Щоб отримувати любов, її необхідно віддавати. Я ділюсь із вами найдорожчим, тим, що для мене є personal», — додає співачка.

Сергій МАРТИНЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.