Аудіовізуальне мистецтво на історичних локаціях області лідирує у незалежній музичній премії

201
Аудіовізуальне мистецтво на історичних локаціях області лідирує у незалежній музичній премії

Цьогоріч на 5 історичних локаціях Львівщини відбувся другий сезон першого музичного проекту “EVE8”, що поєднує електронну музику та культурну спадщину у прямому ефірі. Він зібрав пів мільйона переглядів та став лідером премії незалежної музики у номінації “Подія нової реальності”. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

На Підгорецькому, Олеському, Золочівському, Свірзькому замках та фортеці Тустань відбулись онлайн-концерти відомих українських виконавців, аби створити молодіжний магніт до культурної спадщини.

Кожен прямий ефір  транслювався у соцмережах та на YouTube. На них також запрошували відомих європейських діджеїв.

Відео концертів з пам’яток історико-культурної спадщини вже отримали чималу кількість переглядів. Зокрема, Підгорецький замок з ді-джеями Nastia b2b Kolosova подивилося більше 175 тисяч, Олеський – з The Organism набрав 114 тисяч.  Золочівський і Свірзький замки разом з secret guest набрали відповідно 112 тисяч і 111 тисяч.  Фортецю Тустань з Manu & Krutь переглянули 111 тисяч осіб.

“Вже з впевненістю можемо говорити, що проєкт себе виправдав. “EVE8″ отримав великий фідбек від аудиторії. Насамперед тішимося тим, що вдалося залучити молодіжну публіку до культурної спадщини нашої держави, зокрема Львівщини, де міститься 25 відсотків архітектурних пам’яток України”, – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Зазначимо, що “EVE8” створила громадська організація «Фонд сприяння молоді та спорту «Олімп» за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Українського культурного фонду.

Так, у межах Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018-2020 роки виділили 50 тисяч гривень на співфінансування Українського культурного фонду за конкурсною програмою «Аудіовізуальне мистецтво».

Довідково.

У 2020 році в період з 28 червня до 18 жовтня за підтримки Українського культурного фонду команда “EVE8” організувала сезон ефірів із залученням відомих виконавців електронної музики на 10 локація культурної спадщини.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.