Абсолютно безкоштовна мандрівка унікальним паровозом околицями міста

3427
Абсолютно безкоштовна мандрівка унікальним паровозом околицями міста

19 та 20, 26 та 27 грудня, а з 2 і до 14 січня – щоденно о 13.30 з першого перону головного вокзалу станції Львів вирушатиме у неймовірну подорож паровоз Л-3535, який курсуватиме за маршрутом Львів-Брюховичі-Львів.

Святковий потяг вирушатиме зі Львова о 13:30 год. та прибуватиме у Брюховичі о 13:50 год.  В зворотню дорогу відправлятиметься о 14:25 год. та прибуватиме до Львова о 14:45 год. Таким чином, тривалість святкової подорожі становитиме 1 год. 15 хвилин. Під час поїздки у вагонах, які святково прикрасили учні Львівської дитячої залізниці,  пасажирів очікують різдвяна атмосфера та прекрасні краєвиди, а на станції Брюховичі юні залізничники організують невеличке театралізоване дійство.

Перша мандрівка ретро-потягом уже відбулася вчора і викликала потужний ажіотаж серед охочих до цікавих подорожей.  Як раніше повідомляли у прес-службі Львівської залізниці проїзд був абсолютно безкоштовним. Попри велику кількість пасажирів у кожному вагоні, атмосфера серед пасажирів була святковою та винятково доброзичливою. Татусі і мамусі зі своїми чадами захоплено розглядали пейзажі за вікном та жваво обговорювали побачене.

Але апофеозом мандрівки стала зупинка на станції “Брюховичі”. Тут добрих півгодини тривала фотосесія біля паровоза. І не дивно, адже маленьким да великим дослідникам випала унікальна нагода потрапити в кабіну машиніста ретро-потяга, зробити селфі та фото у всіх можливих місцях цієї машини з минулого.

Зворотня дорога до Львова була сповнена враженнями та емоціями. Хтось захоплено переглядав фото і одразу публікував їх в соціальних мережах, хтось обговорював технічні характеристики потяга, а якась частина пасажирів спробувала колядувати. І хоча на коляду ще трохи рано, але на час приїзду до Львова уже колядували усі вагони.

Це був тільки перший день мандрівки потяга Л-3535 за маршрутом Львів-Брюховичі-Львів і у всіх охочих є ще чудова нагода потрапити в минуле і здійснити мандрівку на паровозі наших дідусів.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

  1. Як можна назвати цей жах “Святкова подорож”?
    До паровоза причіпляють 4 звичайні вагони приміської електрички і запускають туди неймовірну кількість людей. Місць для всіх звичайно не вистачає. Всі проходи зайняті. Купа дітей, які плачуть від духоти. Вікна не миті з минулого століття, тому милуватись навколишніми красотами не можливо. Але навіть, якщо вдалось присісти, навколо стільки людей, що вікон і не видно. Тобто товчешся півгодини, як у старі “добрі” часи. На станції у Брюховичах, яка не відрізняється великою площею, весь той люд виходить і намагається побачити вертеп, який показують діти у залі. А попереду ще дорога назад у тих самих жахливих умовах.
    Нікому не рекомендую, особливо у вихідні дні.
    Краще б білет зробили дорожчим, ніж 10 грн., але покращили умови і зменшили кількість людей на 1 раз.
    Дуже сумнівна розвага, особливо для дітей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.