10 розкішних замальовок Львова Костянтина Нагорного

3525
10 розкішних замальовок Львова Костянтина Нагорного

Кажуть, що навіть ті, хто ніколи не малював, опинившись у Львові бере в руки олівець, фарби, крейду, балончик з фарбою чи щось інше, та починає передавати свої враження від нашого міста різноманітними способами, техніками та найнесподіваніших поверхнях.

Таке магічне враження справляє Львів на творчу натуру, яка, зрештою, живе у кожному з нас. Досвідченні митці приїжджають до Львова  за натхненням, за новими враженнями, за цікавими панорамами та несподіваними сюжетами.

Костянтин Нагорний
Костянтин Нагорний

Наш сьогоднішній митець Костянтин Нагорний народився в місті Ізюм Харківської області. Навчався в Харківському будівельному інституті, де здобув освіту архітектора. На даний час  живе в Києві, а малює по всій Україні.

Перший раз Костянтин приїхав до Львова ще 15 років тому, але набрався духу малювати місто тільки близько року назад.

Зараз Львів став улюбленим містом Україні для малювання, а серед європейських міст на даний час художник віддає перевагу Кракову.

В майбутньому художник планує видати альбом малюнків присвячених Львову, зараз готує до друку альбом присвячений Чернігову.

До цього часу свої львівські роботи Костянтин не продавав, за винятком трьох, які були продані на благодійному аукціоні і гроші передані в дитячій будинок.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.