10 пісень про львівську каву (відео)

2886
10 пісень про львівську каву (відео)

Незвичний кавовий недільний ранок і несподівана пропозиція від Фотографій старого Львова  та нашого партнера Торгової  Марки Кава Старого Львова. Пропонуємо вам поспівати про каву. Не впевнені, що у вас вийде? Тоді принаймні потанцювати.  Або хоч відірватися від стільця похитати головою в такт музики. Адже попереду в нас гаряча десятка кавових хітів.  

1. Віктор Морозов. Чорна кава

Мабуть одна з найдавніших пісень про каву, завдяки Віктору Морозову отримала нове дихання і й досі тішить не одне покоління львів’ян і не тільки.  Найкраще слухається у Львові з філіжанкою кави в руках.

2. Назарій Яремчук. Чорна кава

Пісню “Чорна кава” на слова Юрія Рогози і музику Олександра Злотника окрім Назарія Яремчука, виконала також Тетяна Піскарьова. Загалом за 43 роки життя Назарій Яремчук записав понад 150 пісень.

3. Таліта Кум. Гаряча і гірка

Таліта Кум — український попрок-гурт. Незмінна лідерка, солістка й авторка пісень гурту — Юлія Міщенко. Гурт було засновано 13 квітня 2001, у 2007—2009 роках у творчості колективу була перерва, після чого 2009 року він остаточно припинив активну діяльність.  Це не тільки чудова пісня і гарний кліп. Гаряча і гірка — таку назву має другий студійний альбом українського музичного поп-рок-гурту, виданий 2005 року.

4. Вікторія Пархоменко. Львів пахне кавою

Пісня виконується під акомпанемент гітари. Пісня швидше про Львів, хоча кава у пісні також активно присутня. Особливо гарне порівняння кавових зерен з бруківками на вулицях нашого міста.

5. Океан Ельзи. Кавачай

Пісня Кавачай увійшла в другий студійний альбом українського гурту «Океан Ельзи», виданий 2000 року лейблом «Nova Records». Це ще був той «Океан Ельзи», який шукав себе і формувався.

6. Shy & Boosin. Запроси мене на каву

Попри зимовий сюжет пісні, вона створює дуже теплу романтично-кавову атмосферу. Шкода, що раніше не чув цієї пісні – справді підіймає настрій. Маю надію вам теж.

7. Крутий Заміс – Львівська Кава

Пісня розповідає про життєву ситуацію, про Львів і про львівську каву. І, звичайно, про кохання. Окрім того – з’явилася на Українській пісні 2019 року.  Складайте враження.

8. JERRY HEIL. Кава

Потроху просуваємось в часі ближче до сьогодення. Пісня під назвою “Кава” з’явилася два роки тому, ще до карантині. Тоді дійсно можна було робити все що завгодно. А ми цього не цінували.  Як давно це було.

9. Океан Ельзи & Один в каное. Місто весни

Ми вже писали про Місто весни  в кавових історіях минулого тижня. Але тоді вона ілюструвала кавові симпатії Святослава Вакарчука, а сьогодні всіх любителів кави. Кількість переглядів кліпу перетнула цифру 1 217 925.

10. MamaRika. Kava

Прем’єра цієї пісні відбулася 24 червня 2021 року. І за ці кілька місяців кліп набрав більше 1 318 846 переглядів. Мабуть вона того вартує. Вирішуйте самі.

Звісно, що нині я не зібрав усі пісні написані про каву. Тай не особливо старався. Але кавовий настрій для вас створив. Ну маю таку надію.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.