Невигадані кавові історії. Святослав Вакарчук (відео)

1350
Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Ще один недільний кавовий ранок у Львові розпочинаємо з нашим незмінним партнером Торговою  Маркою Кава Старого Львова та одним з найвідоміших львів’ян нашого часу Святославом Вакарчуком. А для справжніх кавоманів та меломанів Святослав ще й заспівав про каву у своєму новому кліпі.

Львів, як відомо, місто кави. І з самого дитинства у мене було відчуття, що її аромат – це і є повітря Львова. Кава, яку робили в джезві на піску, практично у будь-якому кафе, була звичайною, буденною справою. Але, як не дивно, живучі в «кавовому» місті, у нас вдома кави не було: мама зрідка її пила, і то переважно в гостях, тато взагалі не пив кави. Тож років до 18 я був абсолютно байдужим до неї, живучі у Львові.

Та все змінилось, коли у місті з’явилась одна з перших, як зараз ми їх називаємо, мистецьких кав’ярень – Вавілон XX. Я був на другому чи третьому курсі університету. І це місце стало основним для наших зустрічей з друзями, на перерві в університеті бігали туди, зустрічались ввечері, і було просто неможливо не замовити там кави). Так почалась моя історія знайомства з нею. Вже за рік я міг випити по 5-6 чашок кави за день і, що цікаво, вона не впливала на мене в негативному сенсі, тобто сон був гарний)) Та відчуття, запах міцної, насиченої кави став для мене одним із символів мого міста.
З тих часів кава – частина мене. У всіх сенсах)

Добро ранку і смачної кави!

Отож, після розповіді та кліпу, неділя має вдатися у всіх. Принаймні ми вам цього бажаєте, а самі йдемо на каву, бо апетит уже нагуляли.

Святослав ВАКАРЧУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.