Новорічні дива бувають – підтверджує “Зимовий калейдоскоп”

1516
"Зимовий калейдоскоп" готовий дивувати

Підходить до завершення перший зимовий місяць, яки одночасно є ї останнім місяцем кожного року. Грудень ще з дитинства завжди був казковим. Адже  саме в грудні падає сніг і можна ліпити сніговиків, кататися на санках і гратися в сніжки.  А 19 грудня, в день Святого Миколая, усі  без винятку чекають на подарунки і стараються зробити приємне близьким людям.

А ще з дитинства – зима завжди була тою незмінною порою, коли всі без винятку дітлахи разом з батьками йшли до цирку. І хоч в радянські часи це було зумовлене подарунками від Діда Мороза і Снігуроньки, які обмінювалися на запрошення в фанерних будиночках у фойє цирку, але приємні спогади залишилися.

І  це чудово, адже починаючи з 16 грудня 2017 року і до 14 січня 2018 року Львівський цирк запрошує поважну публіку від 2 до 102 років завітати на циркову програму “Зимовий калейдоскоп”.

В програмі на вас чекає зустріч з неперевершеної повітряною гімнасткою на трапеції, артисткою Оленою Галкіною. Її сміливість та майстерність викликає справжнє захоплення і відчуття безкінечності людських можливостей.

Артистки Настя та Ліза Боднар піднесли жонглерську майстерність на якісно вищий рівень і демонструють це часом у досить несподіваний, але ефектний спосіб. Дівчата знайшли свою нішу і впевнено її розвивають.

Артисти Олександр та Марина Крот доповнили дресуру кішок та собак динамічними танцювальними рухами танго та ефектними кольоровими сценічними рішеннями і створили щось нове і несподіване.

Гімнастка на полотнах артистка Юлія Новікова додає гостроти відчуттів та неповторного шарму цирковій програмі “Зимовий калейдоскоп” і свої виступом загострює нерви то неймовірних меж.

Екстремальний номер “Колесо сміливості” артистів Тимура та Лариси Мумладзе без сумніву можна віднести до найскладніших та найвихованіших у цирковій програмі. В багатьох моментах виступу серце йокає і зупиняється у доброї половини глядачів.

Один, два, три, п’ять, десять – та хто б це міг порахувати, коли мова заходить про кількість сценічних костюмів чи переодягань  артистів Людмили та Олександра Літічевських під час їх номеру трансформації “Ретро”.

Будуть дивувати, бентежити та шокувати повітряні гімнасти Людмила і Олександр Літічевські та гімнасти на різновисотних турніках під керівництвом артиста Дениса Маголи. І зроблять це вправно і, майже бавлячись.

Елегантний коник та веселі та кумедні ведмеді прийдуться до вподоби як безтурботній малечі, так і їх батькам з бабусями та дідусями. Ну  хіба можна стримати посмішку коли бачиш на сцені таких красенів?

Комічний жонглер Ігор Архангородський неодмінно вразить своєю елегантністю і несподіваністю. А шоу-балет «Атлантік» та клоунський дует “Міо-Шоу” стануть приємними родзинками циркового шоу “Зимовий калейдоскоп”.

Циркова програма триватиме до 14 січня  2018 року. Дізнатися про графік вистав можна на сайті цирку або за телефоном +38 (032) 238-53-30 . Вартість квитків від 50 гривень, незабутні враження йдуть у подарунок.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.