“Зима у Львові” вже сьогодні (відео)

642

Сьогодні, 12 жовтня 2017 року,  о 16.00 у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудеться презентація документального фільму «Winter in Lviv» («Зима у Львові») про підопічних Товариства Червоного Хреста України.

Фільм підтримає акцію Баденського Червоного Хреста (Німеччина) для забезпечення роботи Медико-соціального центру Червоного Хреста у Львові зі збереженням мінімально необхідного  штату працівників на довготривалий період. Медико-соціальний центр Червоного Хреста опікується соціально незахищеними громадянами, зокрема, літніми самотніми людьми.

Героїнями фільму стали чотири жінки з непростою долею. Усі вони пов’язані через їхні життєві обставини з Медико-соціальним центром Товариства у Львові. Патронажна медсестра Ольга Роман у свої 75 років і надалі виконує роботу на волонтерських засадах. Софія Войцихівська – пенсіонерка, яка навіть в негоду мусить здавати макулатуру, тому що її пенсії не вистачає на життя. Ірині Б’єнко-Шуль вже майже 100 років, вона пережила два концентраційні табори. Вона бажає миру, щоб ще одне покоління не втратило свою молодість через війну. Син Наталії Нагорної загинув на фронті на сході на України. Мати шукала тіло сина місяцями, щоб поховати його на цвинтарі у Львові. У неї тепер принаймні є місце, де можна віддатися горю.

Автор ідеї фільму – відомий німецький журналіст Тіль Майєр, який більше десяти років допомагає на волонтерських засадах львівським пенсіонерам. Він неодноразово отримував відзнаки за свою активну громадську позицію та роботу. Він пише та робить фотографії для «Spiegel Online» та багатьох інших видань.

У події візьмуть участь режисер фільму та його команда, керівництво Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, керівництво і представники Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та герої фільму – бенефіціари Медико-соціального центру Червоного Хреста.

Товариство Червоного Хреста України запрошує Вас на подію, яка має на меті важливу благодійну мету – підтримати діяльність Медико-соціального Центру з допомоги самотнім літнім мешканцям Львова. 

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.