Зустрічайте у Львові “4TH BLOCK MAL”

266
Зустрічайте у Львові “4TH BLOCK MAL”

В четвер, 26 вересня 2019 року, о 19.00 у Львівському Музеї Ідей (вулиця Валова, 18a) відбудеться відкриття виставки Асоціації дизайнерів-графіків 4Й Блок під назвою “4TH BLOCK MAL”.

Асоціація дизайнерів-графіків “4-й Блок” – це громадське об’єднання дизайнерів, арт-менеджерів, зацікавлених в розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Ассоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки й розвитку творчих ініціатив в області екології, дизайну й культури. Діяльність ініціативи розпочалась у Харкові в1991 році. Сьогодні вона об’єднує дизайнерів, графіків та митців з багатьох країн світу, яким небайдужа тема екології та майбутнє нашої планети.

Цьогоріч мистецько-соціальний проект «Міжнародна трієнале екоплакату «4-й Блок» виходить на новий рівень! Головна подія цієї осені – відкриття Музею екоплаката «4-го Блок» в Харківської державної академії дизайну і мистецтв відбудеться на початку жовтня.

Ідея створення Музею виникла після проведення кількох Міжнародних трієнале еко-плакату у Харкові ще на початку 2000-х. Але тільки зараз, завдяки Українському Культурному фонду та ХДАДМ, її вдалося втілити в життя. Це буде не просто музей-архів, а й ідеальна платформа для науково-дослідницької діяльності студентів і аспірантів академії. На творчому ресурсі «4-го Блоку» вони отримають можливість вивчати історію сучасного світового плакату, захищати дисертації, влаштовувати нові виставки та події. Нагадаємо, що в колекції триєнале знаходяться плакати відомих дизайнерів світу, серед яких Філ Рісбек, Пола Шер, Сигео Фукуда, Казумаса Нагаї, Ніклаус Трокслер, Алекс Йордан, Анг Сан Су, Ян Райліх та багато інших.

До відкриття музею у Харкові студенти кафедри мультимедійного дизайну ХДАДМ створили на основі плакатів і графіки з колекції не тільки анімацію, а й проекти доповненої реальності. Глядачам буде запропонована можливість потрапити у віртуальну картинку станкової графіки. Ці твори можна буде також побачити в оригінальному вигляді.

Оглянути експозицію виставки Асоціації дизайнерів-графіків 4Й Блок під назвою “4TH BLOCK MAL” можна буде оглянути Львівському Музеї Ідей (вулиця Валова, 18a) до 13 жовтня 2019 року.

Ярослав ЯКОВЛЄВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.