Зустріч з Гентошем уже сьогодні на Ринку

450
Іван Гентош
Іван Гентош

Вже сьогодні, 10 травня 2018 року, о 17.30 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться творча зустріч з Іваном Гентошем – поетом та пародистом, членом національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Іван Михайлович Гентош – народився в 1957 в найменшому місті України – Угнів, що на Львівщині. Живе і працює у Львові. Захоплюється літературою і поезією ще зі шкільних років. В багатьох виданнях неодноразово публікував вірші і пародії («Літературний Львів», «Дзвін», «Український шлях», «Гуманістичний вісник», «Нова неділя» та інші). Останнім часом пише переважно в жанрі пародії.

Постер творчої зустрічі з Іваном Гентошем "Палітра долі"
Постер творчої зустрічі з Іваном Гентошем “Палітра долі”

В 2010 році вийшла в світ перша збірка пародій «Перли поперли», в 2011 році видана друга збірка «Чавунні канделябри». В серпні 2012 року презентовано третю збірку пародій «200 пострілів на ПМ». Всі збірки видані у видавництві «Каменяр». У 2014 у видавництві Сполом, Львів, вийшла збірка «Тривожні дзвони» з переважно патріотичними віршами. Ще одну У 2015 в київському видавництві «Український пріоритет» вийшла друком збірка лірики «Понад усе!».

Володар «Срібного ґудзика» конкурсу українських гумористичних мініатюр село Семенівка Миколаївської області(2013), лауреат літературної премії імені Леся Мартовича у номінації «Літературна пародія» (2014). Активний дописувач на літературних сайтах «Поетичні Майстерні», «Натхнення», «Культреванш».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.