Зірки світової слави зійдуться в концертній залі ім. С. Людкевича (відео)

384
Зірки світової слави зійдуться в концертній залі ім. С. Людкевича

В середу, 22 лютого 2017 року, о 19:00 в концертній залі ім. С. Людкевича
Львівської обласної  філармонії  (вулиця Чайковського, 7) відбудеться розкішний концерт.  До Львова завітала флейтистка одного із найпрестижніших та найвідоміших оркестрів світу Concertgebow Amsterdam, українка за походженням, яка зробила блискучу кар’єру в Європі – Марія Семотюк. Разом з оркестром Collegium Musicum, вона подарує вам вишукану музику Йоганна Себастіана Баха та його сина Карла Філіпа Емануеля.

Що спільного та що відмінного в музиці Йогана Себастіана Баха та його синів? В свій час їхня слава затьмарила славу батька, адже вони були людьми вже іншої епохи. В їхній творчості переважає світська музика. Легкість, елеґантність, блиск та вишуканість світської людини. Натомість Йоганн Себастіян, це надзвичайно потужний підсумок всієї поліфонічної музики, яка була до нього. Гігантське переплавення всього. Органічне та природнє. Він підготував ґгрунт для всієх подальшої музики.В один вечір ви зможете відчути, наскільки далекі бувать батьки і діти в своєму сприйнятті світу. Хоча, можливо, не такі вже й різні…

Постер концерту Марії Семотюк з оркестром Collegium Musicum
Постер концерту Марії Семотюк з оркестром Collegium Musicum

Камерний оркестр Collegium Musicum був заснований 2014 року на базі однойменної мистецької спільноти у Львові. Ініціаторами створення колективу були дириґент Іван Остапович та поет, літературознавець Тараса Демко.

За роки існування, оркестр став відомим в Україні та за її межами. Учасник престижних музичних фестивалів у Львові. Співпрацює з такими відомими музикантами як дириґент Лев Маркіз, піаністи Андрій Гаврилов, Антоній Баришевський, Дмитро Чоні, скрипалі Сергій Островський, Кирило Шарапов, Ігор Завгородній, Орест Смовж, віолончеліст Денис Северін, вокалісти Крістіан Гільц, Ріхард Реш, Тетяна Журавель.
В репертуар оркестру входить музика різних епох, від барокової до сучасної.

В програмі концерту прозвучать твори:
Й.С.Бах – Вибрані контрапункти з “Мистецтва фуги”
К.Ф.Е Бах – Соната соль мажор для флейти і контінуо
К.Ф.Е Бах – Концерт для флейти з оркестром соль-мажор

Виконавці:
Марія Семотюк-Шлафке – флейта
Давід Шлафке – клавесин
Камерний оркестр Collegium Muscum
Іван Остапович – диригент

Наталка СТУДНЯ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.