«Жити, щоб пам’ятати» – з’явився новий альбом від Віктора Винника і МЕРІ

254
Віктор Винник
Віктор Винник

Уже більше року Україна живе в активній фазі визвольної війни зі своїм одвічним ворогом – росією. Кожен день приносить нам звістки про героїзм українців, який залишиться в нашій історії й стане прикладом для майбутніх поколінь. Водночас щодня ця війна забирає наших кращих братів і сестер. Та попри все, країна продовжує жити. Одним із підтверджень цьому слугує нова музика, яку створюють українські артисти.

На 6 червня Віктор Винник і МЕРІ оголосили реліз свого сьомого за ліком студійного альбому. Платівка отримала назву «Жити, щоб пам’ятати».

Нагадаємо, попередній альбом команди побачив світ у квітні 2022-го і називався «Так, я з України».

Назву новій збірці дала фраза з пісні «Коли твоя земля в війні». Цей трек присутній у платівці у двох версіях, електричній та акустичній, і є заголовним.

Насправді робота над новим альбомом велась останні кілька років. Низка представлених пісень вже добре знайомі прихильникам музики Віктора Винника і МЕРІ, але будуть і новинки, які ще не звучали ніде.

Віктор Винник
Віктор Винник

Віктор Винник говорить про нову роботу так: «На перший погляд, може здатись, що альбом про війну, і це не дивно, враховуючи час, у якому ми живемо. Але це не так. На воєнну тематику там всього одна пісня. Я хотів зробити альбом про життя. Тому там присутня і лірика, і романтика, і навіть балканські ритми. Бо зараз ми б’ємось саме за життя в усіх розуміннях цього слова, а отже, і музики «про життя» треба багато…»

Альбом вийшов як завжди неоднорідний, різний за звучанням та стилістикою. Віктор Винник і МЕРІ ще раз довели, що у творчості має бути місце для експериментів, тому вони не бояться виходити за рамки свого звичного сприйняття публікою. Команда вдячна усім, хто долучився до продюсування нової платівки і зробив можливим цей проєкт.

Прослухати та придбати найновіший альбом Віктора Винника і МЕРІ «Жити, щоб пам’ятати» можна на усіх найпопулярніших цифрових платформах:

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.