Журналісти у погонах вперше відкривають свої особисті архіви для загального огляду

485
Журналісти у погонах вперше відкривають свої особисті архіви для загального огляду

В четвер, 22 серпня 2019 року,  о 16 годині, в приміщенні Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154) відбудеться відкриття фото-виставки «Наша незалежність». В фотографіях військових кореспондентів «Армія infоrm» Володимира Скоростецького та Тараса Греня можна буде побачити шлях, який пройшла наша країна, а разом і з нею наше військо, щоб стати дійсно незалежними від російського пригнічення.

– Ми приурочили цю виставку до святкувань з нагоди Дня Незалежності України, – розповіла учений секретар музею Софія Легін. – Думаю нашим відвідувачам буде цікаво побачити всі ті унікальні кадри та речі, якими поділились з нами військові журналісти.

Тарас Грень. Фото Ірини Бердаль-Шевчик
Тарас Грень. Фото Ірини Бердаль-Шевчик

Загалом на виставці буде представлено півсотні фотознімків з різних часів та ключових історичних подій в яких приймали участь військкори. Також глядачі матимуть змогу побачити, та доторкнутись до реліквій виготовлених руками простих українців в часи найбільших випробовувань нашої держави на політичну міць. Як фотографії, так і всі предмети надані музею з особистих архівів авторів, і виставляються вперше.  Отже запрошуємо всіх бажаючих 22 серпня о 16 годині за адресою місто Львів, вулиця Івана Франка 154.

Серпень 2014 року, блокпост "Балу" Дебальцевський плацдарм. Фото Тарас Грень
Серпень 2014 року, блокпост “Балу” Дебальцевський плацдарм. Фото Тарас Грень

Коротка довідка: Володимир Скоростецький та Тарас Грень є професійними військовими журналістами. Володимир прослужив у війську 23 роки, а Тарас 29. Разом вони брали участь  у висвітлені ліквідації повені 2008 року. Неодноразово приймали участь у найбільших міжнародних навчаннях на території Європи «Рапід трайдент».  Участь у висвітлені російської військової агресії  проти України беруть з березня 2014 року. Їх фотороботи виставлялись у таких країнах як Ізраїль, Німеччина, Болгарія, Литва, США, Англія. В квітні цього року Тарас Грень став автором першої військової фотовиставки на території Луганської області «Обличчя захисника України», також роботи цього офіцера слугували основою для соціальних білбордів, що розташовані на території Луганської та Донецької областей.

Андрій МАРМАЛИГА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.