“Жінка в об’єктиві чеських фотографів” відверто в “Штуці” (відео)

0
354

В середу, 27 вересня 2017 року, в кав’ярні-галереї «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулася зустріч шанувальників чеського фотомистецтва з консулом Чеської Республіки у Львові паном Ігорем  Шедо та Юрієм Тітовцем з нагоди експонування виставки “Жінка в об’єктиві чеських фотографів”.

“Це трішки незвична подія, оскільки всі звикли до відкриття, а сьогодні – середина експонування виставки. Таку незвичну форму ми вибрали тому, що виставка має надзвичайно гарний успіх у відвідувачів, її переглянули дуже багато львів’ян і ми уже можемо казати, що це надзвичайно вдалий проект, дуже гарні відгуки про цю виставку.

Євген Булавін
Євген Булавін

Кав’ярня-галерея «Штука» уже не вперше проводить різні виставки з Чеським консульством і сьогодні ми маємо нагоду уже більш ширше познайомитися з роботами чеських фотомитців в об’єктивах яких – жінка”, – сказав з цього приводу власник кав’ярні Євген Булавін.

Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо
Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо

Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо висловив сподівання, що роботи чеських фотографів знайдуть достойних поціновувачів серед вибагливої львівської публіки і подякував усім організатором цього проекту за дієву підтримку.

Експозиція виставки "Жінка в об'єктиві чеських фотографів"
Експозиція виставки “Жінка в об’єктиві чеських фотографів”

“На виставці можна бачити фотографії 18 фотографів за останні 10 років, які брали участь  у Міжнародному фотосалоні «З любов’ю до жінки». З ініціативою організувати цю виставку прийшов Юрій Тітовець, який є організатором фотосалонів  художньої фотографії. Сподіваюся, що представлені фотографії  сподобаються відвідувачам”, – зазначив консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо.

Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо
Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо

Автор мистецького фотопроекту Юрій Тітовець розповів присутнім про довгий шлях світлин до львів’ян і про надпотужний відбір кращих з кращих робіт для експозиції.

 Юрій Тітовець
Юрій Тітовець

“Жінка в об’єктиві чеських фотографів» – виставка-екстракт колекції , яку назбирав Міжнародний фотосалон художньої фотографії протягом останніх 12 років. За 12 років на перегляд до журі надходило щороку порядку 8 тисяч фотографій жіночого образу. Тобто, за ці роки нам довелося переглянути близько 100 тисяч фотографій, щоб вибрати найкращі, які ми опублікували у щорічних альбомах.

Експозиція виставки "Жінка в об'єктиві чеських фотографів"
Експозиція виставки “Жінка в об’єктиві чеських фотографів”

Дякуючи підтримці Генерального консульства Чеської республіки ми вирішили створити і показати образ жінки в роботах саме тих чеських фотографів, які постійно приймають участь у наших салонах. Ми відібрали 18 робіт одинадцяти авторів і створили цей проект”, – розповів Юрій Тітовець.

Приємно зазначити, що через велику зацікавленість львів’ян роботами чеських фотомитців, експозицію виставки продовжено ще на два тижні до 15 жовтня 2017 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.