“Жінка в об’єктиві чеських фотографів” відверто в “Штуці” (відео)

767

В середу, 27 вересня 2017 року, в кав’ярні-галереї «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулася зустріч шанувальників чеського фотомистецтва з консулом Чеської Республіки у Львові паном Ігорем  Шедо та Юрієм Тітовцем з нагоди експонування виставки “Жінка в об’єктиві чеських фотографів”.

“Це трішки незвична подія, оскільки всі звикли до відкриття, а сьогодні – середина експонування виставки. Таку незвичну форму ми вибрали тому, що виставка має надзвичайно гарний успіх у відвідувачів, її переглянули дуже багато львів’ян і ми уже можемо казати, що це надзвичайно вдалий проект, дуже гарні відгуки про цю виставку.

Євген Булавін
Євген Булавін

Кав’ярня-галерея «Штука» уже не вперше проводить різні виставки з Чеським консульством і сьогодні ми маємо нагоду уже більш ширше познайомитися з роботами чеських фотомитців в об’єктивах яких – жінка”, – сказав з цього приводу власник кав’ярні Євген Булавін.

Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо
Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо

Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо висловив сподівання, що роботи чеських фотографів знайдуть достойних поціновувачів серед вибагливої львівської публіки і подякував усім організатором цього проекту за дієву підтримку.

Експозиція виставки "Жінка в об'єктиві чеських фотографів"
Експозиція виставки “Жінка в об’єктиві чеських фотографів”

“На виставці можна бачити фотографії 18 фотографів за останні 10 років, які брали участь  у Міжнародному фотосалоні «З любов’ю до жінки». З ініціативою організувати цю виставку прийшов Юрій Тітовець, який є організатором фотосалонів  художньої фотографії. Сподіваюся, що представлені фотографії  сподобаються відвідувачам”, – зазначив консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо.

Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо
Консул Чеської Республіки у Львові Ігор Шедо

Автор мистецького фотопроекту Юрій Тітовець розповів присутнім про довгий шлях світлин до львів’ян і про надпотужний відбір кращих з кращих робіт для експозиції.

 Юрій Тітовець
Юрій Тітовець

“Жінка в об’єктиві чеських фотографів» – виставка-екстракт колекції , яку назбирав Міжнародний фотосалон художньої фотографії протягом останніх 12 років. За 12 років на перегляд до журі надходило щороку порядку 8 тисяч фотографій жіночого образу. Тобто, за ці роки нам довелося переглянути близько 100 тисяч фотографій, щоб вибрати найкращі, які ми опублікували у щорічних альбомах.

Експозиція виставки "Жінка в об'єктиві чеських фотографів"
Експозиція виставки “Жінка в об’єктиві чеських фотографів”

Дякуючи підтримці Генерального консульства Чеської республіки ми вирішили створити і показати образ жінки в роботах саме тих чеських фотографів, які постійно приймають участь у наших салонах. Ми відібрали 18 робіт одинадцяти авторів і створили цей проект”, – розповів Юрій Тітовець.

Приємно зазначити, що через велику зацікавленість львів’ян роботами чеських фотомитців, експозицію виставки продовжено ще на два тижні до 15 жовтня 2017 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.