“Зелена канапа” запрошує на виставку живопису Владислава Шерешевського “Місця”

490
Владислав Шерешевський. Жовтий будинок
Владислав Шерешевський. Жовтий будинок

14 січня 2020 року о 18 год. в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) за участі автора відбудеться відкриття виставки живопису Владислава Шерешевського “Місця”. 

Владислав Шерешевський чи не найбільш зірковий і знаменитий художник серед тих що будь-коли виставлялися в галереї Зелена канапа. Він заслужив на беззаперечну повагу та визнання в мистецькому світі України і за її межами своїм оригінальним стилем, а також надзвичайну популярність завдяки своїм епатажним саркастично іронічним небанальним портретам самих несподіваних персон. Починаючи від Гоголя і Шевченка до Ангели Меркель і Януковича. А також алюзіям на теми класичних сюжетів від «Козаків, що пишуть листа турецькому султану» до «Махи» Веласкеса.

Владислав Шерешевський. День і ніч
Владислав Шерешевський. День і ніч

Ще однією особливістю, такою рідкісною, Шерешевського, як художника є його потужний масний живопис, майстерність якого можна порівняти з кращими зразками постімпресіонізму.

Сам Владислав розповів у одному зі своїх інтерв’ю, що перш за все завжди хотів вразити і епатувати саме сильним живописом, а не провокативними сюжетами. І його Виставка «Місця» в «Зеленій канапі» буде саме такою – перш за все живописною.

Владислав Шерешевський. Будинок на пагорбі
Владислав Шерешевський. Будинок на пагорбі

Її тема – зображення реальних пейзажів з існуючих локацій, які надихнули художника на їх змалювання. Хоч всі вони й написані у 2019 році в останні осінні місяці, коли природа тьмяніє, завмирає – у роботах Шерешевського, навпаки, вирує розмаїття кольорів.

Художник сміливо експериментує з новим для класичного живопису матеріалом- акриловою фарбою, відкриває для себе її можливості. У своїх роботах він змушує глядача уважніше придивлятися до кожного міліметра полотна і, роздивившись, стає зрозуміло, що там нема ані зайвого, ані випадкового.

Владислав Шерешевський. Високий замок
Владислав Шерешевський. Високий замок

Справді, розглядаючи пейзажі Владислава, захоплюєшся силою і незбагненою енергією кольорів. Автор не стримує своїх емоцій. Пейзаж для Шерешевського- ще одна можливість висловити своє ставлення до життя, оголити свою душу, виплеснути на полотно свої роздуми.

А як же ж провокативні роботи Шерешевського? Невже ми їх не побачимо?

Владислав Шерешевський. Ліга плюща
Владислав Шерешевський. Ліга плюща

Спеціально для людей, що шанують контраверсійні теми, багатошарові змісти і гумор в мистецтві у нас на виставці буде одна робота, що вже мала би бути присутньою на одній виставці в одному з музеїв Львова, але не пройшла цензури.

І це – іронічний портрет відомої особистості.

Виставка триватиме з 14 січня по 09 лютого 2020 р.

Олеся ДОМАРАЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.