“Зелена канапа” запрошує на виставку живопису Лілії Студницької

229
Лілія Студницька
З 11 травня по 06 червня 2021 р. мистецька галерея “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) презентує виставку живопису Лілії Студницької “Горизонт”.
“Дивлячись у далечінь милуюсь швидкоплинними моментами. Так хочеться наповнити ними груди і отримати трохи часу пожити для себе, зазираючи в майбутнє… Теплий вітер, який здіймає “свіжі” аромати кольорів. Пробуджується на світанку день, а разом із ним все починає жити яскравими кольорами з великою жменею бажань…
Мій проект “ГОРИЗОНТ” є квітучим поєднанням кольорів і плям, світла і тіней, які створюють особливі візуальні ефекти і надають композиціям ефектності. Це моє сприйняття активного життя природи, її динаміки, ритму та руху. Виразною лінією, акцентами і грою кольорів я передаю вам всю красу навколишнього сьогодення”, – ділиться авторка виставки.
Виставка живопису Лілії Студницької "Горизонт"
Виставка живопису Лілії Студницької “Горизонт”
Львів’янка Лілія Студницька, випускниця мистецького коледжу імені Івана Труша (2009) та Львівської Академії Мистецтв (Дизайн костюму), свого часу вперше здійснила свою персональну виставку саме в нашій галереї (2012).
З того часу її творча кар’єра невпинно розвивається. Лілія веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном, бере участь у міжнародних резиденціях та пленерах.

Для виставки художниця створила 15 нових великоформатних живописних творів. Зустріч з мисткинею відбудеться у вівторок, 11 травня, о 17 год.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.