Збирайтеся на «Гомін Лемківщини»!

601
Фестиваль "Гомін Лемківщини" в с.Зимна Вода

Завершіть літо фестивалем! Приїжджайте 26-27 серпня в село Зимна Вода поблизу Львова на III Львівський обласний фестиваль «Гомін Лемківщини».

Учасниками фестивалю будуть Софія Федина, Тенорз Бель-канто, Львівські музики, Бак-Бенд. Також  вас чекають виступи фольклорних та естрадних колективів, добра забава, смачна кухня і. звичайно ж, справжня лемківська ватра.

Т. в. о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало, голова Світової Федерації Українських Лемківських Об’єднань Софія Федина та голови Львівської обласної організації «Лемківщина» Степан Майкович кличуть до Зимної Води на “Гомін Лемківщини”

Місцем проведенням фестивалю є територія стадіону села Зимна Вода, яку надали Товариству у довготермінову оренду. Фестивалі лемківської культури на Львівщині традиційно відбуваються у с.Нагірне, Бориславі та Городку. Лемківську Ватру в Нагірному, що на Самбірщині, щорічно проводять із 2004 року зі статусом обласного фестивалю лемківської культури.

Фестиваль “Гомін Лемківщини” в с.Зимна Вода

Проте минулого року Львівський обласний фестиваль під назвою «Гомін Лемківщини» вирішили вперше провести й проводити надалі у Зимній Воді. Таке рішення прийняли з огляду на те, що найбільша кількість лемків у Львівській області проживає у Пустомитівському районі, а також село розташоване неподалік обласного центру. Це дозволить залучити більшу кількість гостей і зробити фестиваль більш привабливим серед широкого загалу.

Фестиваль “Гомін Лемківщини” в с.Зимна Вода

Цьогоріч у межах фестивалю запланована концертно-художня програма за участю фольклорних та естрадних виконавців, музичних гуртів, танцювальних колективів із України та різних країн світу. танцюристи і співаки з Польщі, Словаччини, США, Канади та Сербії вперше приїдуть на цей фестиваль.

Основний наголос фестивалю – звучання лемківської пісні та танців. Відвідувачі зможуть ознайомитись з особливістю лемківської культури, її традиціями та історією.

Також під час фестивалю відбудеться виставка робіт народних майстрів, майстер-класи, мистецькі та спортивні заходи.

Початок заходів у суботу, 26 серпня, о 14:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.