Збірку прозових творів «Нині зозуля кувала» Олени Лотоцької презентують у Львові

284
Збірку прозових творів «Нині зозуля кувала» Олени Лотоцької презентують у Львові

У суботу, 7 грудня  2019 року, о 15:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука (площа Ринок, 9) відбудеться презентація першої збірки прозових творів «Нині зозуля кувала» Олени Лотоцької.

Олена Лотоцька народилася 17 червня 1977 року в селі Крупове, що на Ріненщині. З 1999 по 2014 рік жила в Криму, де працювала в Євпаторіському архіві. Після анексії півострова виїхала й оселилася у Львові. Нині служить у Збройних силах України. Випускниця центру літературної освіти  ( організація, що здійснює освітні програми у сфері літератури, книжкової та редакторської справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.).

Прозова збірка Олени Лотоцької складена із новел та образків, у яких авторка відтворила свій внутрішній світ, заснований на серпанковому тканні, властивому Дубровиччині. Олена зростала в краю лісового багатства, серед людей, які зберігали родинні історії в глибині душі, бо не все  могли оповісти, щоб не накликати біди. І ці прості у своїй трагічності сюжети пережили їх, озвавшись голосами із минулого, живою народною мовою дідів та бабів, чоловіків і жінок, дівчат-підлітків і бешкетних дітей.

Перша прозова книжка Олени Лотоцької «Нині зозуля кувала» увібрала  її власний досвід і досвід цілого роду, навіть не одного, напевно, адже віття родових дерев розростаються новими пагонами молодої сили. Спонука писати для авторки – це потреба оприлюднити почуте, побачене й пережите так, аби читачі перейнялися  аж до прихованих (чи неприхованих) сліз впереміш із усмішками.

Тетяна ПИЛИПЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.