Завтра в Будинку Воїна відбудеться зустріч із Дзвінкою Торохтушко

3952
Дзвінка Торохтушко
Дзвінка Торохтушко

Завтра, 19 січня 2024 року, о 18.00 в Будинку Воїна (вул. Тараса Бобанича “Хаммера”, 1а) відбудеться зустріч із Дзвінкою Торохтушко – авторкою знаменитої “Молитви воїна”, яка оберігає наших захисників на фронті і текст якої зберігається у вівтарі Гарнізонного храму у Львові.

Поетеса, письменниця, блогерка. Діапазон її творів від дитячих віршиків до романів та гострої політичної сатири. Роман ” Масік” (2016) став першим твором, який не просто розкрив нутро судової системи та показав рівень деградації суспільства, а й одночасно дав поштовх до світла, до виходу з кризи моралі.

Новели Дзвінки Торохтушко – це, як говорить Ада Роговцева – світлини між пеклом і раєм, де у фіналі перемагає добро. Її вірші- це і громадянська поезія високого гатунку, і тонка, душевна лірика на грані інтимності. Дитячі казки – це світи, в яких живуть дивні і, водночас, такі зрозумілі персонажі: котики, зайчики, їжачки.

Гуморески Дзвінки Торохтушко – це той зразок питомо українського гумору, де висміюються людські вади і москалі. І це не просто смішно, ці тексти змушують задумуватись і робити висновки. Отже: зустріч у Будинку воїна – це : багато добра, світла, гумору, діалогу й порозуміння, багато лірики й любові.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.