“Занурення” Ярини Мовчан почнеться в “Зеленій канапі”

218
Ярина Мовчан
Ярина Мовчан

У вівторок, 27 серпня 2019 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Ярини Мовчан  “Занурення”.

Інтуїтивний митець Ярина Мовчан малює  позачасові та позапортретні образи людини. Розміщені у колі – символічній геометричній формі душі та аури, лиця анфас, без прицільного  погляду – це портрети інтимного самозанурення у внутрішні відчуття і стани особистості.

Образи  меланхолії,  страхів, втоми, натхнення, піднесення, замріяності… До прикладу –  хлопець із печаттю пальмової гілки на устах – перебуває у славі, чоловік із проникаючою в отвори тіла золотою рибиною – стає воротами духу, що проникає у нього, а розгублена людина з клубком червоних ліній в руках – заплутує себе все більше і більше …

Афіша виставки Ярини Мовчан  "Занурення"
Афіша виставки Ярини Мовчан  “Занурення”

Творчість Ярини, її іконоподібні лики – це як потокова поезія, а не публіцистика, чи інструкція. Її не потрібно читати буквально. Навіть сама художниця не пояснює їх. Це лиш чуттєве занурення у образні асоціації і смисли. Що їх вони дарують.

Оглянути експозицію виставки Ярини Мовчан “Занурення” можна буде в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) до 22 вересня 2019 року.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.