“Занурення” Ярини Мовчан почнеться в “Зеленій канапі”

411
Ярина Мовчан
Ярина Мовчан

У вівторок, 27 серпня 2019 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Ярини Мовчан  “Занурення”.

Інтуїтивний митець Ярина Мовчан малює  позачасові та позапортретні образи людини. Розміщені у колі – символічній геометричній формі душі та аури, лиця анфас, без прицільного  погляду – це портрети інтимного самозанурення у внутрішні відчуття і стани особистості.

Образи  меланхолії,  страхів, втоми, натхнення, піднесення, замріяності… До прикладу –  хлопець із печаттю пальмової гілки на устах – перебуває у славі, чоловік із проникаючою в отвори тіла золотою рибиною – стає воротами духу, що проникає у нього, а розгублена людина з клубком червоних ліній в руках – заплутує себе все більше і більше …

Афіша виставки Ярини Мовчан  "Занурення"
Афіша виставки Ярини Мовчан  “Занурення”

Творчість Ярини, її іконоподібні лики – це як потокова поезія, а не публіцистика, чи інструкція. Її не потрібно читати буквально. Навіть сама художниця не пояснює їх. Це лиш чуттєве занурення у образні асоціації і смисли. Що їх вони дарують.

Оглянути експозицію виставки Ярини Мовчан “Занурення” можна буде в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) до 22 вересня 2019 року.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.