Заньківчани вже в 99-те відкривають театральний сезон (відео)

3048
Художній керівник театру Федір Миколайович Стригун
Федір Стригун

Вже цього вівторка, 6 вересня 2016 року, в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії  Заньковецької виставою  «Сватання на Гончарівці» відкриється 99 театральний сезон. А першу прем’єру сезону, виставу до ювілею Івана Яковича Франка «Украдене щастя», слід чекати уже 29 жовтня.

“6 вересня ми відкриваємо сезон виставою «Сватання на Гончарівці», а далі наш репертуар, в якому  40 вистав на вибір і на камерній сцені є 10 вистав. Так що нам є що показати  нашим глядачам. Ми відкриваємо 99 сезон, працюємо над новою виставою, до ювілею Івана Яковича Франка «Украдене щастя», прем’єра якої відбудеться 29 жовтня. Це вже четверта редакція, бо театру 100 років буде, то виходить, що кожні 25 років ми   зустрічалися з Іваном Франком у виставі «Украдене щастя”, – розповідає художній керівник театру, народний артист України, Федір Миколайович Стригун.

Плани відкрити театральний сезон одразу прем’єрою зруйнував брак коштів. Федір Миколайович бідкається, що влада до театру не ходить і про нього не дбає. Але, попри це, колектив театру налаштований оптимістично і обіцяє цікавий, багатий на новинки, театральний сезон.

“Сезон на сезон не подібний, звичайно багато вистав залишається із «Золотого фонду», який є в нас і ці вистави йдуть дуже багато років. Але вони потрібні глядачеві і ми не хочемо їх знищувати чи закривати, бо вони користуються успіхом. Особливо українська класика.  У планах ще дві вистави від наших молодих режисерів Богдана Ревкевича «Труффальдіно із Бергамо» Гольдоні та Ореста Огородника «За двома зайцями» Старицького. Також в плані на майбутній рік, на перше півріччя чекаємо п’єсу Винничука «Танго смерті», в постановці Вадима Сікорського. Алла Григорівна Бабенко працює над «Перед заходом Сонця» Гауптмана, яка взагалі ніколи не йшла на українській сцені”, – ділиться планами Федір Миколайович.

Що ж, плани дійсно великі і львівська публіка в новому театральному сезоні зможе вибрати для себе постановки за власними уподобаннями та смаками. А тим часом, вже 6 вересня театр в 99-те відчинить свої двері для справжніх шанувальників  таланту  Мельпомени.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.