ЗАЛІСКО єдиний хто офіційно заспівав “Піду втоплюся» (відео)

1556
ЗАЛІСКО
ЗАЛІСКО

Cпівак ЗАЛІСКО презентував сучасну кавер-версію на відому, «народну» пісню Андрія Миколайчука  «Піду втоплюся». Без цього артиста важко собі уявити кінець 80-тих і 90-ті. Його іронічні пісні співала вся країна. «Підпільник Кіндрат», «Отаман», «Хмара»,  і звичайно «Піду втоплюся».

«…У 1989 я був присутній на фестивалі «Червона рута»  як глядач. І тоді однією із найяскравіших пісень на фесті  була  «Піду втоплюся…». За кілька днів вона стала справжнім хітом нової країни. Вже тоді я зрозумів, що популярна українська музика може бути класною і добре звучати на рідній мові…» – пригадує ЗАЛІСКО.

«…Я безмежно вдячний Андрію Миколайчуку за дозвіл записати по новому і виконувати цей хіт. Хоч багато виконавців без будь-якого дозволу виконують цей шлягер і це прикро…

А для того щоб додати різнобарвності і сучасності для цього треку я запросив свого колегу, талановитого автора – репера ХАСА. Він написав цікавий текст за якихось 15 хвилин. І вийшло дуже драйвово! Хочеться, щоб такі пісні жили ще довго і люди через них могли пригадати своє життя, молодість чи юність і можливо, хоча б  подумки або в коментарях подякували Андрію Миколайчуку за ці щасливі моменти і пережиті емоції у минулих роках під цю пісню…» – ділиться співак ЗАЛІСКО.

Довідка: ЗАЛІСКО — Заслужений артист України, співак і автор пісень. Його любить як молодь, так і старше покоління меломанів. 30 років на сцені, випустив 10 альбомів, два з яких вийшли в Канаді та Америці.

Загалом у ЗАЛІСКА понад 315 тисяч підписників у соцмережах, а його відео мають понад 50 000 000 переглядів, і це тільки на YouTube! У перші 10 місяців війни ЗАЛІСКО разом з творчою «Командою А» зібрали на благодійних концертах понад 6 млн. грн. допомоги військовим. У 2023-24 році разом зі співаком JULIK(ом) вони зібрав і збирають на концертах за кордоном (Італія, Іспанія, Греція, Чехія, Німеччина, Австрія, Португалія) понад 60 тис. євро на допомогу Збройним силам.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.