З нагоди Дня матері в домі Соломії Крушельницької відкрилась виставка Тетяни Черевань “Берегині” (відео)

328
З нагоди Дня матері в домі Соломії Крушельницької відкрилась виставка Тетяни Черевань

В п’ятницю, 5 травня 2017 року, в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові ( вул. С. Крушельницької, 23), з нагоди Дня матері відкрилась виставка графіки Тетяни Черевань під назвою “Берегині”.

Роботам Тетяни Черевань завжди притаманна імпровізація, яку можна порівняти із танцем, в якому лінії, форми, світло, текстура цілком підкоряються її гармонічному відчуттю лінії. Постмодернові ритми природно вплітаються в простір арт-нуво та конструктивно-мінімалістичної естетики 60-х років 20 сторіччя.

“В Києві проходила  виставка, присвячена Соломії Крушельницькій. Це був великий проект-конкурс, куди подавали свої твори та роботи ілюстратори. Я теж приймала у ньому участь і моя робота пройшла відбір. Тож я була присутня на відкритті, де познайомилася з Галиною Василівною, директором музею. Для мене це була дуже приємна зустріч, ми домовилися, що колись я зроблю виставку у Львові, саме в Музеї Соломії Крушельницької”, – розповіла Тетяна Черевань історію відкриття своєї виставки саме у Львові в Домі Соломії Крушельницької.

Під час Майдану виставка експонувалася у Харкові, Києві, Черкасах і частина робіт приїхала сьогодні до Львова. На цих роботах представлено багато жінок, які є світлими та які залишили в пам’яті щось добре, хороше, цінне для України. Це журналістки, співачки, художниці і просто жінки, які люблять свою родину та багато віддають саме їй.

Тетяна Черевань
Тетяна Черевань

Також для гостей заходу прозвучав музичний дарунок від юних музикантів. Своє мистецтво представляли учні фортепіанного відділу Львівської державної музичної школи №1 ім.А.Кос-Анатольського та учні духового відділу Львівської державної музичної школи №3. У програмі класичні твори, українські народні пісні, а також джазові композиції.

Приємною несподіванкою для працівників  Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові став подарунок від художниці. Тетяна Черевань наперед анонсувала, що одна з  експозиційних робіт виставки “Берегині”, а саме портрет Соломії Крушельницкої, перейде в дар фондової колекції Дому Соломії Крушельницької.

Зі свого боку працівники музею подякували Тетяні Черевань за щедрий подарунок і зі свого боку подарували художниці друковані видання про музей та Соломію Крушельницьку.

Учасники відкриття виставки графіки Тетяни Черевань під назвою "Берегині" та святкового концерту в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові
Учасники відкриття виставки графіки Тетяни Черевань під назвою “Берегині” та святкового концерту в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові.

Виставка графіки Тетяни Черевань під назвою “Берегині” експонуватиметься в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові ( вул. С. Крушельницької, 23) до 6 червня 2017 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.