З нагоди 130-річчя з Дня народження Євгена Коновальця у Львові урочисто погасили конверт та марку

381
Погашеня марки до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця

14 червня в Україні відзначали 130-ту річницю з дня народження полковника Армії УНР, команданта УВО, голови Проводу українських націоналістів, першого голови ОУН Євгена Коновальця.

В рамках заходів із вшанування пам’яті Євгена Коновальця на Львівщині голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова обласної державної адміністрації Максим Козицький та директор Львівської дирекції АТ “Укрпошта” Євгеній Савчук, спеціальним поштовим штемпелем погасили марки та конверти, присвячені видатному борцеві за українську державність. Про це повідомляють на сайті Львівської обласної ради

Погашеня марки до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця
Погашеня марки до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця

“Львівська обласна рада 16 лютого одноголосно підтримала ідею проголошення 2021 року – Роком Євгена Коновальця. Таким рішенням депутати підтвердили власну відповідальність щодо вшанування історії нашого народу та наміри достойно і сміливо продовжувати державницьку політику. Тому заходи із вшанування Євгена Коновальця – це знакові події, які нас об’єднують”, – наголосила Ірина Гримак.

“Виклики, які стояли перед Україною і її політичними та військовими діячами у минулому досі не зникли. Боротьба за державну цілісність продовжується. Колектив державного підприємства “Укрпошта” радо долучився до творення такого проєкту”, – зазначив Євгеній Савчук.

Маркований конверт до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця
Маркований конверт до 130-річчя від дня народження Євгена Коновальця

Тираж марок із особливим оформленням обмежений, їх випустили лише 28 штук, відтак у майбутньому ця продукція матиме особливу цінність та популярність серед колекціонерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.